Tradicinis Vilniaus sporto festivalis grįžta su naujovėmis

Spalio 3-4 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyksiantis Vilniaus sporto festivalis vilios lankytojus ne tik tradiciniais renginiais, bet ir intriguojančiomis naujovėmis. Svarbiausias festivalio tikslas – sudominti sportu ir sveika gyvensena kuo daugiau žmonių.

Penktasis festivalis lankytojus vilios renginių gausa: čia vyks Vilniaus sporto mugė, kurioje prisistatys sostinės sporto mokyklos ir klubai, sporto prekių ir įrangos paroda, sporto ir sveikatingumo konferencija, „Savickas Classic“ turnyras. Didžiausios šių metų naujovės – K-1 mėgėjų pasaulio čempionatas, „Reebok“ daugiafunkcė treniruočių zona ir sporto ir sveikos gyvensenos judejimo zona „My Hero“.

„Turbūt pagrindinė mūsų sėkmės recepto dalis yra tai, kad šis festivalis yra vienintelis renginys Lietuvoje, kai po vienu stogu atsiduria viskas, kas susiję su sportu ir sveika gyvensena. Sveikatingumas jau ne vienerius metus yra madingas, vis daugiau žmonių aktyviai leidžia laisvalaikį, domisi šiaurietiškuoju ėjimu, bėgimu, joga, įvairiais kitais sveikatinimo būdais. Dėl to kasmet jų vis daugiau apsilanko mūsų festivalyje. Čia svečiavęsi šalies sporto vadovai jau siūlo surengti tokį festivalį ir kituose miestuose“, – pasakojo Vilniaus sporto festivalį rengiančios viešosios įstaigos „Sveikas miestas“ direktorius Mantas Paulauskas.

Spalio 3-4 d. atėjusieji į „Litexpo“ galės išbandyti daugybę sporto ir aktyvaus laisvalaikio užsiėmimų, jiems skirtos įrangos, moksleiviai galės susirasti popamokinės veiklos. Festivalis rengiamas spalio pradžioje, kai vaikai jau būna susidėlioję tvarkaraštį, apsipratę mokykloje po atostogų. Pernai festivalyje apsilankė net 15 tūkstančių žmonių.


VšĮ Sveikas miestas“ informacija