Vilniuje, filmuojant filmą „Pasienio miestas“, laikinai ribojamas eismas

Sostinės savivaldybė informuoja, kad nuo pirmadienio Suomijos filmų ir TV serialų prodiuserinė kompanija „Fisher King Production“ Vilniuje pradeda naujo TV detektyvinio serialo „Pasienio miestas“ filmavimo darbus. Pradėtas filmuoti Suomijoje, iki spalio 15 d. filmas bus toliau kuriamas Lietuvoje.

Pirmadienį, rugpjūčio 24 d. bus filmuojama Upės gatvėje nuo 16 iki 22 val.
Antradienį, rugpjūčio 25 d. nuo 17 iki 18 val. dėl filmavimo ant lauko kelio Pavilnyje bus trumpam (iki 3 minučių) stabdomas transporto eismas.
Vėliau antradienį filmavimo grupė atvyks į Bernardinų sodą. 18-20 val. ir 21-22.30 val. sode filmavimo metu periodiškai iki 3 min bus stabdomas pėsčiųjų eismas.
Rugpjūčio 25 d. nuo 20 iki 21.30 val. bus filmuojama ir prie Šiltadaržio g. 6 pastato.

Vilniuje bus atkuriamas Suomijos ir Rusijos pasienyje esantis miestelis Lappeenranta, Suomijos, Rusijos, Sankt Peterburgo gatvės. Kriminalinių bylų tyrėjas Kari Sorjonen atsisako savo seno darbo dideliame mieste ir persikelia gyventi bei dirbti į pasienio miestelį, kuriame pradeda tirti intriguojančius ir paslaptingus nusikaltimus.

Seriale filmuojasi aktoriai iš Suomijos, epizodiniuose vaidmenyse – ir lietuviai. Filmuojama 2 pamainomis, Vilniuje sukurta 40 darbo vietų.

Iš anksto atsiprašome dėl visų galimų nepatogumų, kuriuos galite patirti filmavimo metu. Tikimės, kad tai nesutrikdys įprasto miesto gyvenimo.

Viešųjų ryšių skyrius, vrt@vilnius.lt