Pagerbtas 2015 m. Europos bokso čempionato bronzos medalininkas Evaldas Petrauskas

Šiandien Vilniaus meras Remigijus Šimašius pasveikino Europos bokso čempionate Bulgarijoje svorio kategorijoje iki 64 kg bronzos medalį iškovojusį Evaldą Petrauską, jo trenerį Vladimirą Bajevą – prizininkams įteiktos mero padėkos.

Sostinėje su šeima gyvenantis ir sportuojantis Evaldas Petrauskas Merui parodė telefone lemtingos pergalės vaizdo įrašą.

„Mūsų miestui yra kuo džiaugtis ir didžiuotis. Tikiu, kad Rio de Žaneiro olimpiadoje pamatysime ant Evaldo krūtinės aukso medalį“, – už sunkaus darbo ir valios pastangomis iškovotą bronzinę pergalę bei Vilniaus miesto garsinimą įteikdamas padėkos raštą sakė Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Meras su svečiais pasidalino džiugia žinia – jau ketvirtadienį vyksiančiame posėdyje miesto Taryba numato patvirtinti naują tvarką – vaikų neformaliojo švietimo reikmėms per mėnesį skirti 15 Eur krepšelį. Taigi, dar daugiau sostinės vaikų turės galimybę sportuoti, užsiimti popamokine veikla, ugdyti gebėjimus.

Pagerbimo ceremonijoje taip pat dalyvavo mero pavaduotojas Linas Kvedaravičius, Lietuvos bokso federacijos prezidentas Darius Šalūga.

„Tokios mūsų sportininkų pergalės neabejotinai prisideda prie bokso populiarinimo mūsų mieste ir visoje Lietuvoje. Tikimės, kad pasiekti puikūs rezultatai paskatins daugiau vaikų rinktis šią sporto šaką“, – sakė Darius Šalūga.

23 metų sportininkas Evaldas Petrauskas 2012 metais Londono olimpiadoje taip pat tapo prizininku.

Viešųjų ryšių skyrius, vrt@vilnius.lt