Vilniaus meras su „Turkish Airlines“ atstovais aptarė skrydžių į Vilnių plėtrą

Vilniaus meras Remigijus Šimašius susitiko su bendrovės „Turkish Airlines“ vadovu Hasan Serkan Binyar aptarti bendradarbiavimą, siekiant pritraukti daugiau Turkijos turistų į Vilnių, o vilniečių – į Stambulą.

Sutarta svarstyti bendrų rinkodarinių kampanijų galimybę.

Meras susitikimo metu pažymėjo, kad Lietuvos sostinė suinteresuota turėti kuo daugiau skrydžių krypčių iš Vilniaus ir pasidžiaugė, kad „Turkish Airlines” atidarė savo biurą būtent Vilniuje.

Bendrovė didžiausiame Turkijos mieste Stambule turi daugiausiai pasaulyje skrydžių – iki 300 krypčių.

„Turkish Airlines” Vilniaus biuro vadovas sakė, kad bendrovė pasirengusi aktyviai bendradarbiauti su Vilniaus turizmo informacijos centru, siekiant pritraukti į Vilnių kuo daugiau turistų ne tik iš Turkijos, bet ir iš aplinkinių šalių – Azerbaidžano, Kazachstano, Izraelio. Šių šalių turistai skrydžiams į Vilnių taip pat dažnai renkasi „Turkish Airlines” orlaivius.

Lietuvos oro uostų maršrutų plėtros fondo koordinatorė, dalyvavusi susitikime, Inga Jankauskaitė pateikė Turkijos oro linijų Vilniaus biuro vadovui bendradarbiavimo pasiūlymą, padėsiantį užtikrinti kompanijos skrydžių į Vilnių plėtrą.

Pirmieji skrydžiai iš Vilniaus į Stambulą prasidėjo 2013 metų birželį ir skraidino keleivius 3 kartus per savaitę, po metų – jau 6 kartus per savaitę, nuo šių metų vasaros pereita prie kasdienių skrydžių.

Turkish Airlines orlaivių apkrovimas iš Vilniaus buvo virš 80% 2013 ir 2014 metais, ir virš 75% 2015 metais, paslaugomis naudojosi apie 50 tūkst. keleivių.

Viešųjų ryšių skyrius, vrt@vilnius.lt