Savivaldybėje 70-ojo jubiliejaus proga pasveikintas krepšininkas veteranas Juozas Rimkus

Šiandien Vilniaus mero pavaduotojas Linas Kvedaravičius susitiko su sporto klubo „Vilniaus statybos senjorai“ atstovais ir pasveikino daugkartinį Lietuvos čempioną ir prizininką, triskart pasaulio krepšinio čempioną, veteraną Juozą Rimkų 70-ojo gimtadienio proga. J. Rimkus pasidžiaugė, kad jau 51 aktyvūs metai prabėgo Vilniuje ir visi jie susiję su krepšiniu.

Palinkėjęs krepšininkui energijos ir sveikatos, vicemeras L. Kvedaravičius pristatė per pirmuosius mėnesius savivaldybėje nuveiktus ir suplanuotus darbus sporto srityje: atveriamas mokyklų sporto sales sportuoti norinčiam jaunimui ir bendruomenėms kuriamą naują bendradarbiavimo tarp sostinės krepšinio mokyklų ir savivaldybės remiamo krepšinio klubo „Lietuvos rytas“ modelį, skiriamą dalinį finansavimą – 15 eurų per mėnesį krepšelį, į kurį galės pretenduoti ir akredituoti neformalaus ugdymo būreliai.


Susitikime taip pat dalyvavo SK „Vilniaus Statybos Senjorai“ direktorius Valentinas Matulaitis, SK „Vilniaus Statyba“ Valdybos pirmininkas Romas Ramanauskas ir legendinės Vilniaus „Statyba“ ir Lietuvos rinktinės žaidėjas Edmundas Narmontas. 2-3 kartus per savaitę besitreniruojantys veteranai, pagal laimimus medalius užimantys pasaulyje ketvirtą vietą, pasidžiaugė klubo narių laimėjimais ir pasidalijo būsimų varžybų planais.

Viešųjų ryšių skyrius, vrt@vilnius.lt