Sostinėje atidarytame „Lindorff Business Services“ paslaugų centre įkurta 100 darbo vietų ir jau planuojama plėtra

Šiandien Vilniaus meras Remigijus Šimašius dalyvavo „Lindorff Business Services“ paslaugų centro atidaryme. Į Lietuvos sostinę perkėlus tam tikras funkcijas iš kitų padalinių įvairiose šalyse, bendrovės klientai visoje Europoje bus aptarnaujami iš Vilniaus. Paslaugų centre šiuo metu dirba 100 įvairių sričių specialistų.

„Smagu, kad Vilniuje steigiasi tokie verslo milžinai kaip „Lindorff“, kurie kuria didžiulę pridėtinę vertę miestui bei vilniečiams, generuoja naujas darbo vietas. Norvegų įmonė, diegianti pažangiausius verslo operacijų valdymo metodus, kelia į dar aukštesnį lygmenį darbo kultūrą Vilniuje. Negana to, „Lindorff“ suteikia naujas galimybes socialinius ir tiksliuosius mokslus sostinėje studijuojančiam jaunimui.“ – sako meras R. Šimašius.


Viena stambiausių kreditų vadybos įmonių Europoje atidarymo metu pasidalijo sukaupta patirtimi ir pristatė tolimesnius veiklos planus Lietuvoje.

Pasak „Lindorff Group“ generalinio direktoriaus Klaus-Anders Nysteen, paslaugų centre Vilniuje bus kuriamos naujos pareigybės darbuotojams, kurie specializuojasi rizikos valdymo, verslo analitikos, finansų, apskaitos, personalo valdymo ir kitose srityse. Bus siekiama, kad Lietuvos sostinėje įkurtas paslaugų centras taptų kompetencijų centru. Bendradarbiaujant su mokslo institucijomis ir kitais partneriais, bus vystomos socialinės atsakomybes veiklos, kurioms planuojama skirti ne mažiau kaip 100 tūkst. eurų, kuriant pridėtinę vertę visuomenei ir klientams.

Centro atidarymo metu simboliškai diplomu buvo apdovanota ką tik priimta 100-oji „Lindorff Business Services“ darbuotoja. Anot „Lindorff Business Services“ generalinės direktorės Sigutės Seemann, planuojama, kad per ateinančius kelerius metus paslaugų centras toliau plėsis, jame dirbančių įvairių sričių specialistų skaičius turi potencialo augti bent iki 400, 20 proc. jų bus itin aukštos kvalifikacijos. Bendrovė yra įdarbinusi ne vieną darbuotoją vos tik šiam baigus studijas, taip siekdama padėti jauniems specialistams pradėti karjerą.


Vienas pagrindinių veiksnių, nulėmusių „Lindorff Group“ sprendimą įkurti paslaugų centrą Vilniuje buvo būtent aktyvūs, į rezultatą orientuoti, aukštos kvalifikacijos darbuotojai, mokantys reikalingas užsienio kalbas, ir galimybė tokių darbuotojų rasti ateityje.

Vilniaus meras, kartu su paslaugų centro vadovais, Norvegijos ambasadoriumi Lietuvoje bei kitais svečiais, apžiūrėjo „Lindorff Business Services“ darbo ir poilsio erdves, bendravo su darbuotojais, laisvai kalbančiais norvegų, suomių ir kitomis užsienio kalbomis. R. Šimašius domėjosi – kur sąskaitų vadybos ir kitų sričių specialistai išmoko Skandinavijos šalių kalbų, kokius mokslus baigė.

„Lindorff Business Services“ yra užmezgusi glaudžius ryšius su ISM Vadybos ir ekonomikos universitetu, taip pat plečia bendradarbiavimą su Vilniaus, Vytauto Didžiojo bei kitais universitetais ir kolegijomis. Paslaugų centras planuoja finansuoti aukštojo mokslo iniciatyvas, paskatinsiančias technologijų ir inovacijų vystymąsi Lietuvoje. Ir toliau ketinama steigti specialias stipendijas, finansuoti studijų programas, organizuoti praktinius studentų mokymus tiek Lietuvoje tiek užsienyje.

Viešųjų ryšių skyrius, vrt@vilnius.lt