Visi klausimai apie neformaliojo vaikų ugdymo krepšelį – tiesioginėje vaizdo transliacijoje rytoj

Rugsėjo 11 d. (penktadienį) 13.00 val. neformaliojo vaikų švietimo teikėjus (nevyriausybinių organizacijų, biudžetinių įstaigų atstovus, laisvuosius mokytojus) kviečiame dalyvauti tiesioginėje vaizdo transliacijoje internetu apie neformaliojo vaikų švietimo lėšų skyrimą ir naudojimą. Kaip jau žinote, nuo spalio 1 d. savivaldybės skirs lėšų mokiniams, lankantiems neformaliojo vaikų švietimo programas, atitinkančias valstybės nustatytus kriterijus. Šias lėšas galės gauti institucijos, turinčios teisę teikti švietimo paslaugas (švietimo įstaigos, kultūros, sporto ir kitos įstaigos, nevyriausybinės organizacijos, kurių steigimo dokumentuose yra nurodyta švietimo veikla), o taip pat laisvieji mokytojai. Transliacijos metu bus aptariami reikalavimai, keliami neformaliojo vaikų švietimo teikėjams ir jų rengiamoms programoms, atsakoma į kylančius aktualius klausimus.

Tiesioginės vaizdo transliacijos metu bus galima tiesiogiai užduoti klausimus, pateikti nuomonę. Klausimus taip pat galima iš anksto siųsti Giedrei Tumosaitei, el.p. giedre.tumosaite@upc.smm.lt, tel. (8 5) 279 9599.

Kviečiame jungtis prie tiesioginės transliacijos Mokytojo TV ir aktyviai dalyvauti, užduoti klausimus Ugdymo plėtotės centro Neformaliojo ugdymo skyriaus darbuotojams.

Jungtis prie tiesioginės transliacijos galima nuo 12.55 val.

Prie UPC vaizdo transliacijų svetainės prisijungsite vadovaudamiesi prisijungimo instrukcija

Viešųjų ryšių skyrius, vrt@vilnius.lt