Savivaldybė kviečia steigti bendrą viešąją švietimo įstaigą ir statyti naujus darželius sostinėje: atnaujintas sklypų sąrašas

Sostinės savivaldybė kviečia steigti bendrą viešąją švietimo įstaigą ir panaudos teise valstybės sklypuose statyti vaikų darželius Vilniuje.

Įsitraukti į bendrą švietimo veiklą ir veikti viešojo ir privataus sektoriaus partnerystės būdu kviečiamos vietos bendruomenes, privatūs juridiniai asmenys, viešosios įstaigos ir kiti suinteresuoti asmenys.

Įsteigus bendrą su Vilniaus miesto savivaldybe viešąją švietimo įstaigą, panaudos teise iš valstybės gautame žemės sklype bus galima pastatyti vaikų darželį, o taip pat ir pradinio ar pagrindinio bendrojo ugdymo švietimo įstaigą bei teikti ugdymo paslaugas.

Savivaldybės dalyvavimas viešosios įstaigos veikloje suteiks subjektams teisę neatlygintinai naudotis valstybine žeme. Kitos savivaldybės ir dalininkų teisės bei pareigos, įnašai į viešąją įstaigą bus aptarti viešosios įstaigos steigimo sutartyje.

Savivaldybė kviečia aktyviai dalyvauti sostinės vaikų ateičiai itin svarbiame privačios ir viešosios partnerystės projekte ir teikti pasiūlymus iki š. m. spalio 1 d. el. paštu savivaldybe@vilnius.lt.

Partneriai steigti bendras VšĮ bus atrenkami atsižvelgiant į šiuos kriterijus:

• nekilnojamojo turto vystytojo patikimumas (gebėjimai įgyvendinti projektą);
• dalininko bendradarbiavimas su vietos bendruomene;
• nekilnojamojo turto vystytojo ir įstaigos operatoriaus bendradarbiavimas;
• dalininko finansinės galimybės įgyvendinti projektą;
• projekto įgyvendinimo trukmė;
• planuojama ugdymo paslaugų kaina;
• numatomas papildomų paslaugų teikimas (neformalusis suaugusiųjų švietimas, bendruomenės kultūriniai renginiai, viešos žaidimų ar laisvalaikio zonos).

Ugdymo įstaigas planuojama steigti žemės sklypuose mikrorajonuose, kuriuose ypač trūksta vietų vaikų darželiuose. Savivaldybės specialistai pagelbėtų rengiant techninį projektą ir gauti leidimą statybai šiuose sklypuose:

1. Bajorų kelias 12, 22591 kv. m., kadastro Nr. 0101/0004:1469.
2. Mokslininkų g. 11A, 9989 kv. m., kadastro Nr. 0101/0004:1471.
3. Balsių g. 8970 kv. m., kadastro Nr. 0101/0131:5131.
4. E. Čiudakovos g./A. Staškevičiūtės g. 3762 kv. m., kadastro Nr. 0101/0051:1592

Prašome nurodyti, kuris žemės sklypas/sklypai Jus domina.

Išsamesnė informacija teikiama tel. nr. (8 5) 211 2406, 869857535.

 

Viešųjų ryšių skyrius, vrt@vilnius.lt