„Utenis“ ketvirtą kartą mes iššūkį „Žalgiriui“

Rugsėjo 19 dieną 28-ojo „SMScredit.lt A lygos“ turo dvikovoje Vilniuje susitiks čempionų titulą ginantys ir pirmoje vietoje žygiuojantys Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai bei septintoje vietoje esantis „Utenis“.

Komandos šiame sezone jau buvo susitikusios tris kartus. Pirmąjį kartą sezono atidarymo rungtynėse žalgiriečiai tik po atkaklios kovos nugalėjo rezultatu 2:0, o du kartus Utenoje triumfavo atitinkamai 2:0 ir 3:0. Tai bus ketvirtasis kartas, kai „Utenio“ futbolininkai bandys atimti taškus iš čempionų.

Iki šiol nemažai žiūrovų dėmesio sulaukianti dviejų komandų dvikova ir šį kartą žada būti įdomi. „Utenis“, atkakliai kovojantis dėl aukštesnės turnyro lentelės pozicijos, tik trim taškais atsilieka nuo šeštoje vietoje esančio Kauno „Stumbro“, todėl pergalė jiems – ypač reikalinga.

Tuo tarpu pirmoje vietoje esantys žalgiriečiai yra įgavę puikią sportinę formą ir šeštadienį turės galimybę dar labiau padidinti atotrūkį nuo antroje vietoje esančių „Trakų“. Dabar dvi čempionate pirmaujančias ekipas skiria 8 taškų praraja.

Intriguojanti Vilniaus „Žalgirio“ ir „Utenio“ dvikova įvyks jau šį šeštadienį, rugsėjo 19 dieną. Rungtynės LFF stadione prasidės jau įprastu laiku – 19 valandą 30 minučių.

Bilietus į rungtynes galima įsigyti visose „Bilietų pasaulio“ kasose bei interneto svetainėje www.bilietupasaulis.lt.

Ateikit ir palaikykite savo miesto komandą!

Viešųjų ryšių skyrius, [email protected]