Nuo spalio 1 d. keleivių pageidavimu ir moksleivių patogumui keičiami kai kurių maršrutų autobusų tvarkaraščiai

Vilniaus miesto savivaldybė praneša, jog atsižvelgiant į gautus keleivių pageidavimus ir dėl patogesnio moksleiviams autobusų tvarkaraščio, nuo 2015 m. spalio mėn. 1 d. (ketvirtadienio) keisis 11, 20, 28, 35, 51, 58 ir 76 maršrutų autobusų tvarkaraščiai.

11 Žvėrynas-Senamiestis-Užupis, 20 Žemieji Paneriai-Mūrinė Vokė-Lazdynai, 28 Žemieji Paneriai-Grigiškės ir 58 Stotis-Dzūkų g.-Minsko pl.-Kalnėnai-Guriai maršrutų autobusų tvarkaraštis keisis tik darbo dienomis, o 35 Žalgirio-Kalvarijų g.-Naujieji Verkiai-Ožkiniai ir 76 Ateities st.-Sakališkės-Bireliai maršrutų autobusų tvarkaraštis keisis tik poilsio dienomis.

Darbo bei poilsio dienomis pratęsiamas 51 Žemieji Paneriai-Trakų Vokė maršruto autobusų važiavimo laikas, kad Trakų Vokės gyventojai turėtų galimybę vėlyvuoju metu pasiekti namus viešuoju transportu.

Nauji tvarkaraščiai interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt bus paskelbti nuo rugsėjo 24 d., o viešojo transporto stotelėse – rugsėjo 28 d.

Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt, socialiniame tinklalapyje www.facebook.com/susisiekimo.paslaugos, mobiliaisiais telefonais (m.stops.lt) bei darbo valandomis teikiama telefonu (8 5) 210 7050.

Viešųjų ryšių skyrius, vrt@vilnius.lt