Prasideda akcija pradinukams – ,,Būk saugus, moksleivi“

Kaip ir kasmet, mokslo metų pradžioje, startuoja prevencinė akcija ,,Būk saugus, moksleivi“. Jos metu Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos valstybinės priešgaisrinės priežiūros pareigūnai aplankys 34 Vilniaus miesto ir 18 Vilniaus rajono mokyklų, kuriose pradinių klasių moksleivius supažindins su pagrindinėmis saugaus elgesio namuose taisyklėmis – kaip išvengti gaisro ir kaip elgtis jam kilus.

Pareigūnai pradinukams papasakos apie ugniagesio gelbėtojo profesiją, skubios pagalbos numerio 112 paskirtį, melagingų iškvietimų pasekmes, apžvelgs gaisrų priežastis. Moksleiviams bus parodyti Ugniagesių gelbėtojų mokyklos parengti mokomieji filmukai, padalinti sulankstomi gaisriniai automobiliai ir lipdukai. Vaikai bus kviečiami atvykti į Priešgaisrinę techninę parodą – susipažinti su Lietuvos priešgaisrinės apsaugos raida bei gaisrų gesinimo technika. (Švitrigailos g. 18, tel. 271 8443)

Akcija ,,Būk saugus, moksleivi“ yra puiki galimybė dar kartelį pirmokams priminti pagrindines saugaus elgesio namuose taisykles ir kaip elgtis, pakliuvus į nelaimę.

Vilniaus apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdyba
Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyrius
Prevencinės veiklos poskyris
tel. (8 5) 271 7545