Sostinės meras konstitucines žinias egzamine pasitikrino drauge su studentais

Vilniaus meras Remigijus Šimašius tradicinį Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminą, kaip ir praėjusiais metais, laikė kartu su 80 Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakulteto studentų.

„Nebūtina mintinai mokėti Konstitucijos tekstą, kad būtum pilietiškas, mylėtum Tėvynę ir darytum gerus darbus. Linkiu kad Konstitucija būtų kiekvieno Jūsų širdyje, tuomet ir šis egzaminas bus ne vien atminties testas.“ – sakė studentams meras.

Per dešimt minučių atsakęs į egzamino klausimus, miesto vadovas su fakulteto dekane Danute Rasimavičiene aptarė savivaldybės ir Vilniaus kolegijos studentų bendradarbiavimo galimybes.


Meras pasidalijo idėja, jog Vilnius turėtų tapti draugišku miestu išbandyti įvairias naujoves ir iniciatyvas, todėl pakvietė studentus bei kolegijos dėstytojus labiau įsitraukti į viešųjų sprendimų mieste priėmimą. Sutarta, kad savivaldybė pasiūlys renginių organizavimą, kraštovaizdžio dizainą, reklamos vadybą ir kitas programas studijuojantiems praktinių konkrečių užduočių seminarams bei projektams, kurios, pasitelkus studentišką energiją ir kūrybiškumą, virs naudingais miestui sprendimais.

Viešųjų ryšių skyrius, [email protected]