Savivaldybėje – seminaras daugiabučių namų bendrijoms aktualiais klausimais

Vilniaus miesto daugiabučių namų savininkų bendrijų asociacija, bendradarbiaudama su Vilniaus miesto savivaldybe 2015 m. spalio 5 d. 17.00 val. savivaldybės Tarybos salėje (2 a.) daugiabučių namų savininkų bendrijų pirmininkams, valdybos nariams, administruojančių įmonių ir jungtine veiklos sutartimi įgaliotiems atstovams bei kitiems būsto sektoriaus dalyviams organizuoja seminarą.
Darbotvarkėje bus aptariami šie klausimai:

  • Darbo santykių reglamentavimas Bendrijoje (darbo sutarčių sudarymas, vykdymas, nutraukimas). Bendrijos darbuotojų saugos ir sveikatos užtikrinimo reikalavimai (reglamentavimas ir dokumentavimas). Pranešėjai – Valstybinės darbo inspekcijos Vilniaus skyriaus vyriausiosios darbo inspektorės Jurga Balčiūnienė ir Jolita Garbinčienė.
  • Šildymo ūkio veiklą reglamentuojantys teisės aktai, jų įgyvendinimas ir sankcijos už pažeidimus. Pranešėjas – Kauno technologijos universiteto docentas Romaldas Morkvėnas.

Atsižvelgdama, kad Vilniaus DNSB asociacija nuolat sulaukia skambučių dėl konsultacijos minėtomis temomis, Vilniaus miesto savivaldybė sudarė galimybę išgirsti iš pranešėjų išsamią informaciją.

Seminaras nemokamas, iš anksto registruotis nereikia. Tikimės aktyvaus Jūsų dalyvavimo.

Viešųjų ryšių skyrius, vrt@vilnius.lt