Jaunimas kviečiamas kurti Vilniui

Vilniaus Antakalnio atvirame jaunimo centre vyko išplėstinis jaunimo reikalų tarybos posėdis. Vilniaus miesto mokinių bei savivaldų atstovai kartu su tarybos nariais diskutavo apie savivaldų perspektyvas sostinėje.

Diskusijos dalyviai pasidalijo mintimis apie pirmosios Lietuvoje mokinių savivaldų plėtros programos vykdymą, lapkritį organizuojamą Tarptautinę studentų dieną bei aptarė studentų dalyvavimą tyrimuose, susijusiuose su Vilniaus miesto savivaldybės projektais.

Susitikimo dalyviai entuziastingai sutiko idėją surengti Vilniaus mieste studentų mero rinkimus ir organizuoti savivaldybės projektų mugę studentams, norintiems įsigilinti į Vilniuje kuriamus projektus, siūlyti idėjas ir prisidėti prie jų įgyvendinimo.

„Svarbu bendradarbiauti ir kviesti studentų bendruomenę kurti Vilniui. Studentų darbai padėtų mūsų miestui judėti į priekį, jame atsirastų daugiau gyvybės. Pasitelkus studentišką energiją ir kūrybiškumą, projektai gali virsti naudingais miestui sprendimais.“ – sako Vilniaus miesto Jaunimo reikalų tarybos pirmininkas Vytautas Mitalas.

Kviečiame studentus labiau įsitraukti į viešųjų sprendimų mieste priėmimą – siūlome praktinių konkrečių užduočių jūsų seminarams, projektams ar kursiniams darbams. Rašykite el. paštu [email protected]

Viešųjų ryšių skyrius, [email protected]