Verslininkai Vilniaus darželiams ir mokykloms įteikė praktiškų dovanų – valymo priemonių

Vilniaus darželiams ir mokykloms įteikta naudingų ir praktiškų dovanų – valymo ir priežiūros produktus gaminanti UAB „Bio Circle Balticum” padovanojo daugiau kaip 250 pakuočių įvairių valymo priemonių, kurių vertė – apie 36 tūkstančiai eurų.

Vilniaus meras Remigijus Šimašius šiandien susitiko su dovaną Vilniui padovanojusios įmonės direktoriumi Modestu Steponaičiu ir direktoriaus pavaduotoju Romualdu Mikštu padėkoti už labai naudingas ir tikrai reikalingas praktiškas dovanas ugdymo įstaigoms.

„Lietuvoje esame įsikūrę jau trečius metus. Pirmiausiai kilo idėja padovanoti įmonės kuriamų ir gaminamų žaliųjų valymo priemonių savo dukros darželiui ir mokyklai. Kai tėvai labai gražiai priėmė ir įvertino šią iniciatyvą – naudoti vaikų ugdymo įstaigose produktus, kuriuose nėra kenksmingų chemikalų – nusprendėme apdovanoti ir kitus Vilniaus darželius bei mokyklas inovatyviom, aplinką tausojančiom priemonėm.“ – sakė M. Steponaitis.

Sostinės darželiams ir mokykloms padovanota tiek universalių, tiek įvairiems paviršiams skirtų valymo priemonių, kurios yra draugiškos aplinkai bei žmogaus sveikatai bei žiemą per šalčius labai praversiančių ledo/sniego tirpinimo priemonių, skirtų viešų vietų prieigoms, laiptams.

UAB „Bio Circle Balticum“ savo veiklą Lietuvoje pradėjo nuo 2012 metų, kuomet Vokietijos bendrovė Bio – Circle Surface Technology GmbH, turinti 25 metų patirtį, patikėjo jai dalies savo produktų gamybą Lietuvoje, Elektrėnuose įsikūrusioje gamykloje.

Viešųjų ryšių skyrius, [email protected]