Jungtinės Karalystės ambasada Lietuvoje ir Vilniaus miesto savivaldybė pradeda bendrą projektą „Sport is Great“ (Sportas – jėga)

Jungtinės Karalystės ambasada Lietuvoje ir Vilniaus miesto meras spalio 9 d. (rytoj) kviečia į savivaldybėje (Tarybos posėdžių salėje, 2 a., Konstitucijos pr. 3) vyksiantį renginį “Sporto renginiai ir infrastruktūra – Jungtinės Karalystės patirtis”.

Renginio svečiai turės galimybę sužinoti, kaip gimsta inovatyvūs projektai, kaip pažangi inžinerija ir vietos valdžios pastangos gali suburti bendruomenę, kiuriant sporto paveldą, pridėtinę vertę turizmui ir ekonominę naudą.

Pranešėjai iš Didžiosios Britanijos pasidalins savo patirtimi organizuojant didelio masto sporto renginius. Vykdę vadovaujančias funkcijas rengiant 2012 metų Olimpines žaidynes Londone, jie papasakos apie daugiafunkcinių stadionų ir jų infrastruktūros projektavimą, statybą bei eksploatavimą, pasidalins savo įžvalgomis apie sporto renginių kuriamą vertę turizmui, kultūrai ir vietos bendruomenėms bei apie vaidmenį, kurį galėtų atlikti vietos ir nacionalinė valdžia. Antrojoje renginio programos dalyje svečiai mielai sutinka dalyvauti dvišaliuose susitikimuose su Lietuvos atstovais.

Programa:

09.00-09.30

Registracija ir kava

09.30-09.45

Sveikinimo žodis

Remigijus Šimašius, Vilniaus meras

Claire Lawrence, Jungtinės Karalystės ambasadorė Lietuvai

09.45-10.15

Didelio masto sporto renginių organizavimas ir jų kuriama vertė turizmui

Pranešėjas Chris Foy, VisitBritain, buvęs VisitBritain 2012 m. Olimpinių žaidynių skyriaus vadovas

10.15-10.45

2012 m. Londono olimpinės žaidynės – sporto paveldas ir išliekamoji vertė visuomenei

Pranešėjas Simon Cooper, Londono mero kanceliarijos Sporto skyriaus vadovas

10.45-11.00

Kavos pertraukėlė

11.00-11.40

Dviejų JK įmonių pristatymas apie savo patirtį projektuojant, statant ir eksploatuojant daugiafunkcinius stadionus ir jų infrastruktūrą

Pranešėjas Damon Lavelle, POPULOUS “Daugiafunkcinių stadionų projektavimas”,

Andy Simons, KSS “Projektai sporto paveldui”

11.40-13.00

Diskusijos

13.00

Konferencijos pabaiga. Užkandžiai ir bendravimas.

Kviečiame dalyvauti!

Viešųjų ryšių skyrius, [email protected]