Savaitgalį Vilniuje – 32-asis Europos tradicinio karatė čempionatas

Spalio 17-18 dienomis Vilniuje vyks 2 svarbiausi Europoje tradicinio karatė sporto renginiai – tai Europos tradicinio karatė čempionatas ir Europos vaikų taurė.

Europos tradicinio karatė ir Europos vaikų čempionatuose susitiks daugiau nei 600 dalyvių iš 14 Europos valstybių. Lietuvos vardą gins per 130 sportininkų, kurie jau ne kartą yra užėmę prizines vietas tiek Europos, tiek Pasaulio tradicinio karatė čempionatuose.

Tradicinis karatė – tai gilias tradicijas turintis Okinavos salų savigynos menas, reikalaujantis labai didelio tikslumo, susikaupimo, dėmesio koncentracijos, ne tik fizinės, bet ir dvasinės jėgos. Todėl ši sporto šaka išsiskiria savo preciziškumu, aukščiausio lygio technikomis, griežtu etikos kodeksu ir, žinoma, gražiu reginiu akims.

Čempionato programa:

Šeštadienį, spalio 17 d. – suaugusiųjų, jaunimo, jaunių, jaunučių čempionato atkrintamosios ir vaikų taurės I etapas („Siemens“ arena, nuo 9.00 val., numatoma pabaiga 17-19 val.)

Sekmadienį, spalio 18 d. – vaikų taurės II etapas nuo 9.00 val. , 17.00 val. – oficialus Europos tradicinio karatė čempionato atidarymas ir finalai, apdovanojimai („Siemens“ arena).

Numatoma renginio pabaiga – 19.00-19.30 val.

Čempionatą organizuoja Lietuvos tradicinio karatė asociacija, oficiali Pasaulio tradicinio karatė federacijos narė.

Viešųjų ryšių skyrius, vrt@vilnius.lt