Naujoje Vilnioje – „Žaros“ gimnazijos inauguracijos šventė

Šiandien Vilniaus meras Remigijus Šimašius lankėsi Naujojoje Vilnioje, kur dalyvavo „Žaros“ gimnazijos inauguracijos šventėje. Daugiau kaip 600 moksleivių su mokytojais ir tėvais iškilmingai pagerbė gimnazijos vėliavą, kurią palaimino katalikų ir stačiatikių kunigai, leido į dangų šimtus balionų ir klausėsi Naujosios Vilnios švietimo įstaigų koncerto.

„Visada smagu atvykti į mokyklą, kurioje daug šypsenų, džiaugsmo, himnas giedamas iš širdies ir su dideliu entuziazmu. Mokykla tikrai verta gimnazijos vardo, Naujosios Vilnios moksleiviai rusų kalba gauna tikrai gerą išsilavinimą. Džiaugiuosi, kad čia kitą savaitę pradėsime mokyklos remontą. Visiems, kurie čia mokosi, moko kitus ir leidžia į gimnaziją savo vaikus linkiu sėkmės“, – sveikino „Žaros“ gimnazijos bendruomenę meras R. Šimašius.

Iškilmingai išskleidęs ir perdavęs bendruomenei gimnazijos vėliavą, miesto vadovas pastebėjo, kad ir gimnazijos pavadinimas įpareigoja bendruomenę skleisti šviesą, būti kultūros židiniu ir traukos centru. Už kūrybiškumą ir mokyklai padovanotų daugybę gražių metų meras dėkojo gimnazijos direktoriui Dmitrijui Popovui, jo pavaduotojoms Jelenai Aneičik ir Teresai Širipo, lietuvių kalbos mokytojai Jūratei Baltrušaitienei ir matematikos mokytojai Marinai Krasikovai.

„Šiandien mūsų mokykloje didžiulė šventė – gavome gimnazijos statusą ir esam labai laimingi, kad mūsų mokinukai gali mokytis Naujojoje Vilnioje, niekur nevažiuodami. Esame dėkingi savivaldybei už palaikymą. O didžiausia šventinė dovana mums – pirmadienį prasidedanti taip laukta gimnazijos renovacija.“ – džiaugėsi mokyklos direktorius Dmitrij Popov.

Inauguracijos šventė su gimnazijos bendruomenės šventine eisena persikels ir į Naujosios Vilnios gatves, gimnazistai pasodins berželių.


Viešųjų ryšių skyrius, vrt@vilnius.lt