Visų Šventųjų ir Vėlinių savaitgalį – papildomi autobusai ir troleibusai

„Susisiekimo paslaugos“ informuoja, kad artėjant Visų Šventųjų ir Vėlinių savaitgaliui gyventojų patogumui padidintas kai kurių maršrutų transporto priemonių skaičius.

Jau nuo spalio 17 d. iki lapkričio 2 d. imtinai didinamas 37 (Kalvarijų-Tuskulėnų-Olandų g.-Rokantiškės), 38 (Antakalnis-Dvarčionys-Šilėnų g.), 63 (Žvėrynas-Pilaitės pr.-Karveliškės), 115 (Antakalnis-Rokantiškės-Parko g.) maršrutų autobusų skaičius į Rokantiškių, Karveliškių bei Kairėnų kapines ir jų važiavimo dažnumas.

Keleivių, vykstančių į Rokantiškių kapines, patogumui taip pat įrengta nauja Klonio stotelė, kurioje nuo spalio 24 d. stos 115 Antakalnis-Rokantiškės-Parko g. maršruto autobusai.


Spalio 25-26 d. ir spalio 31 – lapkričio 1 d. didinamas 2 (Saulėtekis-Žygimantų g.-Stotis), 7 (Pašilaičiai-Justiniškės-Žvėrynas-Stotis), 16 (Pašilaičiai-Lazdynai-Stotis) ir 19 (Pašilaičiai-Konstitucijos pr.-Antakalnis-Saulėtekis) maršrutų troleibusų skaičius, kurie taip pat važiuos dažniau.

Dėl eismo ribojimų spalio 31 – lapkričio 1 d. kai kurie autobusai važiuos pakeistomis trasomis. 7 (Šiaurės miestelis-Verkių g.-Viršuliškės-Lazdynai) maršruto autobusai (abiem kryptimis) nevažiuos Ąžuolyno, Viršuliškių gatvėmis, todėl nestos Ąžuolyno stotelėse. Tuo tarpu, nuo Buivydiškių-Ozo g. sankryžos važiuos Buivydiškių gatve ir Laisvės pr., toliau – senąja trasa. Autobusai papildomai sustos stotelėse Vaikų kaimas, Buivydiškių, Rygos, Pal. Jurgio Matulaičio bažnyčia, Šaulių sąjunga.

Tuo tarpu 115 (Antakalnis-Rokantiškės-Parko g.) maršruto autobusai važiuos pakeista trasa dėl gausesnio kapinių lankytojų skaičiaus ir intensyvaus transporto eismo kapinių prieigose. Autobusai, važiuojantys link Naujosios Vilnios, apsisuks stotelėje Rokantiškės ir važiuos apylanka Viršupio, Mildos, S. Batoro gatvėmis, toliau – senąja trasa, sustodami stotelėse Lyglaukiai, Šilo, Viršupis, Mildos, Pūčkorių atodanga, Pūčkoriai, Stepono Batoro, Lelijų. Autobusai nestos stotelėse Rokantiškių sodai, Uosių sodai, Kalno, Paparčių, Uosių, Alberto Kojelavičiaus ir Dūmų. Antakalnio kryptimi autobusų maršruto trasa nesikeis.

Autobusų ir troleibusų eismo tvarkaraščiai jau yra paskelbti interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt, o viešojo transporto stotelėse informacija apie autobusų eismą buvo pakeista nuo spalio 15 d.

Viešųjų ryšių skyrius, vrt@vilnius.lt