Po gaisro atgaivintas Ukmergės gatvės turgus pradės veikti jau šį savaitgalį

Prieš keletą savaičių sudegus Ukmergės gatvės turgui, čia prekiaudavę ūkininkai kuriam laikui liko be prekyviečių, o vilniečiai – be savo pamėgto turgelio.

Vilniaus meras ėmėsi iniciatyvos padėti nelaimės ištiktiems ūkininkams ir prekiautojams – pasiūlė laikinai naudotis šalia gaisro nuniokotos turgavietės esančia automobilių stovėjimo aikštele.Ukmergės turgus vėl pradės veikti jau šį savaitgalį.


„Įvykus nelaimei, susitikau su verslininkais ir pasiūliau savivaldybės pagalbą. Leidome laikinai naudotis šalia sudegusio turgaus esančia automobilių stovėjimo aikštele, kad žmonės ir toliau galėtų prekiauti savo produktais, kol bus atstatyta modernesnė nauja turgavietė. Savivaldybės administracija konsultuoja verslininkus ir dėl turgaus pastatų atstatymo”, – sako Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Pasak turgavietės administratoriaus Artūro Andrejevskio, po gaisro be prekybos vietos liko apie 60 ūkininkų, prekeiviai patyrė milžiniškų nuostolių. Šiuo metu padėtis valdoma ir, padedant savivaldybei, prekyba Ukmergės turgavietėje nenutrūks.

„Džiaugiuosi, kad Vilniaus miesto savivaldybė palaiko mūsų siekį kuo greičiau atgaivinti tinkamą prekybą turgavietėje: aprūpinti prekiautojus elektra, darbo vietomis, sutvarkyti reikiamus dokumentus. Automobilių aikštelėje įsikūrusioje turgavietėje laukiami ūkininkai, norintys prekiauti iš automobilių. Jau šį savaitgalį kviečiu visus atvykti į turgavietę įsigyti pamėgtų gėrybių“, – kviečia vilniečius Ukmergės turgavietės administratorius.

Ukmergės gatvėje esantis turgus sostinėje veikia nuo 2009 metų.

Viešųjų ryšių skyrius, [email protected]