Netikėtos permainos valdžioje – vilniečiai turi naują merą

Pusmetį vadovavęs sostinei, šiandien Remigijus Šimašius mero postą perleido jaunesniam – prie miesto vairo stojo 22 metų Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentas Juozas Sadauskas.

Naujojo Vilniaus mero šiandien laukia įtempta darbotvarkė: nuo ankstaus ryto vyksta susitikimai su Administracijos, departamentų ir skyrių vadovais, kuriuose aptariamos aktualiausios miesto problemos ir ieškoma naujų sprendimo būdų. Merui talkina ir nauja savivaldybės referentė – Lietuvos Edukologijos universiteto psichologijos trečiakursė Eglė Žilinskaitė.

„Tapti meru norėjau ne dėl keleto gražių fotografijų socialiniuose tinkluose, o norėdamas įrodyti, kad studentai taip pat gali spręsti aktualias vilniečiams problemas. Šiandien susitiksiu su įvairių sričių specialistais aptarti neformalaus ugdymo, jaunimo įdarbinimo ir užimtumo problemų. Tikiuosi, kad susitikimai bus produktyvūs ir kartu pavyks pasiekti rezultatų“, – sako meras J. Sadauskas.


Studentiškojo mero rinkimuose laimėjęs mero postą vienai dienai, Juozas žada imtis tokių problemų, kurioms iki šiol stigo dėmesio ir stengsis sukurti tvirtą ryšį tarp savivaldos ir studentų.

Telekomunikacijų inžinerijos ketvirto kurso studentas Juozas iki tapdamas meru, trejus metus dirbo VGTU Studentų atstovybėje, turi savanoriško darbo patirties, skaito paskaitas jauniesiems organizacijos savanoriams, skatina jaunosios kartos pilietiškumą.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, [email protected]