Kviečiame į nemokamus šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimus!

Visus šiaurietiškojo ėjimo gerbėjus turėtų nudžiuginti žinia, kad ir vėl startuoja nemokamų šiaurietiškojo ėjimo pamokų maratonas.

„Pastaruoju metu „Sveikas miestas“ sulaukė daugybės užklausų dėl šiaurietiškojo ėjimo pamokų, kada jos ir vėl vyks. Mūsų komandai yra malonu pranešti, kad šiaurietiškojo ėjimo pamokos su charizmatiškuoju instruktoriumi Andriumi Jelaga grįžta ne tik į Vingio parką, bet ir į miesto centrą. Užsiėmimai vyks net tris kartus per savaitę. Darbo dienomis – vakarais, o savaitgaliais – pirmoje dienos pusėje. Tad tikimės, kad prie šiaurietiškojo ėjimo klubo prisijungs ne tik jau praktikuojantys šį ėjimą, tačiau ir daugybė kitų, kurie dar net galbūt nėra bandę šio itin sveikatai naudingo ėjimo“, – viliasi VšĮ „Sveikas miestas“ direktorius Mantas Paulauskas.

Šiaurietiškojo ėjimo pamokos vyks antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 18.00 val. iki 19.00 val., Vingio parke. Dalyviai bus laukiami prie estrados.

Nuo gruodžio 5 d. šiaurietiškojo ėjimo pamokos vyks ir šeštadieniais nuo 11.15 val. iki 12.30 val. Savaitgalį pamokų metu bus keliaujama senuoju Bernardinų parku. Susutikimo vieta – prie centrinių parko vartų.

Svarbu pabrėžti, kad į šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimus iš anksto registruotis nereikia. Lazdomis taip pat rūpinti nereikia – kiekvienam dalyviui bus paruoštos teleskopinės šiaurietiškojo ėjimo lazdos.

Esant labai blogam orui, pamokos nevyks.

nuotr. Vytauto Dranginio.

Daugiau informacijos:
Karolina Dilytė
+370 (657) 82318
karolina@sveikasmiestas.lt
www.sveikasmiestas.lt