Pasveikinti Vilnių pasaulyje garsinantys Shindokai-kan Karatė čempionai

Šiandien Vilniaus savivaldybėje pagerbti pasaulio čempionų diržus iš Shindokai-kan Karatė trikovės pasaulio čempionato parsivežę Martynas Charlamovas, Tomek Godlijevski, Bartek Markovski bei čempionų treneris Marek Kubiak.

Vilniaus mero pavaduotojas Linas Kvedaravičius mero vardu pasveikino pasaulio Shindokai-kan Karate varžybų nugalėtojus, lapkričio 7-8 dienomis Milane (Italijoje) iškovojusius čempionų diržus ir dėkojo už Vilniaus miesto garsinimą pasaulyje.

Shindokai-kan Karatė trikovės pasaulio čempionate kovoja tik geriausiai per sezoną pasirodę shindokai-kan sportininkai iš įvairių šalių. Tarp daugiau kaip 200 dalyvių šiemet kovose lietuviams nebuvo lygių.

Sportininkai vicemerui papasakojo, kaip Bartekui Markovskiui prireikė atkaklių 6 raundų, po kurių jis buvo pripažintas laimėtoju, kaip Tomek Godlijevskiui jau antrajame raunde atliko skausmingą veiksmą „laužimą“, o Martynas Charlamovas finalinėje kovoje jau 3-ame raunde priešininką pasiuntė į nokdauną. „Pasaulio čempionų diržai mums – aukso svorio“, -pasidžiaugė Martynas.

Vicemeras L. Kvedaravičius domėjosi – kaip sostinėje ugdomi jaunieji savigynos menų centro sportininkai, kokie jų pasiekimai, ar vyksta Lietuvos turnyrai ir kvietė čempionų trenerį Marek Kubiak sudominti kuo daugiau mažųjų vilniečių šiuo sportu: pristatyti savo neformalaus švietimo, darbo su jaunimu programą ir, gavus akreditaciją, pasinaudoti 15 eurų per mėnesį finansavimo krepšeliu.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt