Vilniaus centre duris atvėrė naujas sveikatingumo klubas

Šiandien sostinėje A. Vienuolio gatvėje duris atvėrė naujas „Impuls“ sveikatingumo klubas. Tai pirmasis šio tinklo klubas, įsikūręs pačiame Vilniaus centre. Naujasis sveikatingumo klubas įrengtas patalpose, kuriose anksčiau veikė kazino ir restoranai. Tris aukštus užimsiančio klubo plotas – 2150. kv. m.

Renginyje apsilankęs už sporto sritį atsakingas Vilniaus mero pavaduotojas Linas Kvedaravičius akcentavo, kad miestui iki šiol trūko didelės sveikatingumo erdvės centre, ir išreiškė lūkesčius, kad naujasis klubas užpildys šią nišą.

„Džiugu matyti tokį unikalų atvejį, kai pačiame Vilniaus centre atsidaro tokio dydžio sporto klubas, pilnas puikių įrenginių, kurie leis pasiekti daug gerų rezultatų ne tik mėgėjams ir tobulinantiems kūno linijas, bet ir sportininkams profesionalams. Turite itin sėkmingą kompanijos pavadinimą – Impulsas. Impulso reikia mums visiems, visada ir visose gyvenimo srityse. Linkiu suteikti vilniečiams kuo daugiau impulso, jį išlaikyti ir augti – įgyvendinti savo ambicingus planus ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje”, – atidarymo proga sveikino vicemeras L. Kvedaravičius.

Naujajame klube įrengta moderni treniruoklių salė, saunų ir poilsio zonos, dvi erdvios grupinių užsiėmimų salės, didelė atvira funkcinėms treniruotėms skirta zona, laisvų svorių zona, o lankytojams padės 15 profesionalių trenerių komanda.

„Vilniaus centre iki šiol trūko aukščiausio lygio sveikatingumo oazės. Esame tikri, kad tiek centro gyventojai, tiek netoliese dirbantys žmonės įvertins šią vietą su ypač moderniais treniruokliais ir siekti geresnės formos pasirinks būtent šiame klube“, – sako „Impuls“ generalinis direktorius Vidmantas Šiugždinis.

Klubo klientai ir svečiai apžiūrėjo ir išbandė itin pažangius „Milon“ išmaniuosius treniruoklius, kurie per kelias sekundes atlieka išsamią žmogaus kūno analizę ir automatiškai pritaiko jam tinkamą programą pagal raumenų sandarą bei individualius tikslus.

Į naująjį klubą „Impuls“ investavo apie 1 mln. eurų.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, [email protected]