Vilniuje įžiebta magiška Kalėdų eglė

Vilniaus Katedros aikštėje įžiebta didžiausia šalies Kalėdų eglė. Kartu su ja po sostinę pasklido ir užburianti šviesa, kuri tapo neatsiejamu sostinės Kalėdų akcentu. Vilniaus meras Remigijus Šimašius Katedros aikštėje įžiebęs didžiausią Kalėdų eglę, pakvietė sostinės gyventojus ir svečius kartu pasitikti gražiausias žiemos šventes.


„Tikriausiai nei vienas neįsivaizduojame Kalėdų be eglutės. Šiemet ji labai šeimyniška ir simbolizuoja taiką, ramybę. Tebūna kuo daugiau šviesos ne tik Vilniaus gatvėse, bet ir mūsų veiduose. Tegu Kalėdų atėjimas prasideda šiandien ir tęsiasi ilgai, tegu tai būna šventė ne tik kalendoriuje, bet ir mūsų namuose, šeimose ir širdyse! Su artėjančiomis Kalėdomis“, – sveikino Vilniaus meras Remigijus Šimašius.


Įžiebus Kalėdų eglę mieste prasidėjo ir šventinis renginių ciklas „Kalėdos sostinėje 2015“, kuris vilniečius ir miesto svečius įsuko į visą virtinę smagiausių renginių.


Miesto eglutės viduje įrengtame pasakų namelyje pasaką apie mažąjį princą mažiesiems sekė ir Vilniaus meras Remigijus Šimašius, vaikų numylėtinė Teta Beta, televizijos laidų vedėja Laima Kybartienė, aktorius Mantas Stonkus ir kiti. Visą šventinį laikotarpį ne tik vaikai, bet ir jaunimas, suaugusieji galės kasdien klausytis visų laikų žymiausių pasakų ar literatūrinių kūrinių ištraukų. Programą rasite čia: Kalėdos sostinėje 2015 renginių programa


Renginio metu vilniečius ir miesto svečius visą vakarą džiugino ne tik įspūdingas šou, sujungęs garsų ir šviesos efektus, bet ir žymiausių šalies atlikėjų koncertas. Šventinį koncertą pradėjo mažieji „Tele bim bam“ dainininkai. Scenoje pasirodė Egidijus Sipavičius, legendinis kolektyvas „Rondo“, grupė „Baltasis kiras“, Vaida Genytė, Egidijus Sipavičius, Merūnas Vitulskis, šeimyninis Violetos ir Viliaus Tarasovų duetas, Marius Jampolskis ir Irūna Puzaraitė bei kiti dainininkai.


Koncerto metu aikštėje atsidarė ir tradicinis Kalėdų miestelis, kur šiemet įsikūrė beveik penkios dešimtys šventiškai dekoruotų namelių. Jie vilniečius ir miesto svečius viliojo ne tik tradiciniais suvenyrais, bet ir originaliomis Kalėdinėmis dovanomis, skanėstais, bet ir gyvai skambančiomis pasakomis.

Daugiau informacijos apie renginių ciklą „Kalėdos sostinėje 2015” galite rasti tinklalapyje – www.kaledossostineje2015.lt

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt