Naujame vaizdo klipe – kelionė po Vilnių paskui futbolo kamuolį

Vasaros pabaigoje Vilniuje buvo daug futbolo. Pagrindinėse miesto gatvėse ir aikštėse kone kasdien buvo galima sutikti Lietuvos čempionus, Vilniaus futbolo klubo „Žalgiris“ žaidėjus, bei drauge su jais pagainioti kamuolį prieš kamerą.

„Su žalgiriečiais susidraugavome dar filmuodami savo pirmąjį darbą „We are Happy from Vilnius“ ir šią gražią draugystę vainikavo naujasis mūsų vaizdo klipas – „Vilnius – Žaliai Baltas miestas“. Norėjome turą po Vilnių paversti energingu ir netikėtu nuotykiu, tad sugalvojome, kad klipe Vilnių galėtų aprodyti futbolo klubo „Žalgiris“ žaidėjai“, – pasakoja INDIVA vadovas Matas Oželis.

Sostinės meras Remigijus Šimašius pirmasis nusifilmavo naujajame Vilniui dedikuotame klipe ir simboliškai perdavė futbolo kamuolį kitiems projekto dalyviams.

„Smūgiuoti kamuolį ar, juolab, mušti įvarčius tikrai nelengva, bet buvo verta. Smagu dalyvauti šios idėjos įgyvendinime, klipas palieka puikų netradicinio kvietimo apsilankyti Vilniuje įspūdį.” – pripažino R. Šimašius, pirmą kartą išvydęs vaizdo klipą.


Ieškantys gali atrasti tūkstančius Vilniaus veidų, o būtent tokį klipe rodomą Vilnių mato INDIVA: Vilniuje smagu, Vilnius – tai svajingai nuo Neries krantinės kylantys oro balionai, kvapą gniaužiančios senamiesčio panoramos, šalia UNESCO saugomo architektūrinio paveldo dygstantys modernūs stikliniai milžinai, tarptautinės kompanijos, Vilnius – atviras netikėčiausioms idėjoms miestas, kupinas žmonių šypsenų ir, žinoma, futbolo.

Vaizdo klipo pavadinimas – „Vilnius – Žaliai Baltas miestas“ pasirinktas ne tik dėl futbolo klubo žaidėjų vilkimos žaliai baltos aprangos. Vilnius yra viena žaliausių Europos sostinių, kartu jis ir baltas – kaip Trys kryžiai, Katedra ar Baltasis tiltas.


Birutė Kuklytė
Atstovė komunikacijai
INDIVA
Tel. 8 687 22727
El.p. [email protected]
https://www.facebook.com/IndivaStudio
http://www.indiva.lt/