Atviro idėjoms miesto meras kviečia imtis Vilniui naudingų studijų darbų

Šiandien vykusiame forume „Vilnius – atviras idėjoms miestas“ dėstytojai ir studentai drauge su savivaldybės specialistais ieškojo sprendimų – kaip įveikti augančio miesto iššūkius: kaip sostinėje patogiau ir greičiau pasiekti kelionės tikslą, ką daryti, kad Vilnius taptų pirmuoju miestu Lietuvoje be vaikų namų, kaip išnaudoti atvirus duomenis.

Atidarydamas forumą, Vilniaus meras Remigijus Šimašius pabrėžė, kad efektyviai išspręsti miesto iššūkius ir problemas galima tik įsitraukus kuo daugiau vilniečių.

„Vilniaus – atviras ir greitas miestas, kuriame galima realiai išbandyti įvairias naujas idėjas, produktus ir paslaugas, ko nepadarysi kituose miestuose ar šalyse. Atverdami vis daugiau duomenų, suteikiame galimybę kurti ir išbandyti visiškai naujus, miestiečių kasdienį gyvenimą palengvinančius produktus ir paslaugas“, – sako Vilniaus meras.


Miesto vadovas paragino studentus rinktis tokias baigiamųjų darbų temas, kurios ne tik patiems būtų įdomios ir aktualios, bet ir būtų naudingos Vilniaus miestui ir miestiečiams.

„Sostinės savivaldybė yra visada atvira įgyvendinti šaunias naujas idėjas. Norintys suderinti savo darbo rašymą su praktika Vilniaus miesto savivaldybėje yra mielai laukiami. Atvirą ir patogų gyventi Vilnių kuria ne tik technologijos, bet ir sutelkti kūrybingi ir iniciatyvūs žmonės“, – kvietė studentus meras.

Forume susitarta, kad kuriant įvairius projektus, Vilniaus miesto savivaldybė pasitelks studentų rašto darbus ir įsiklausys į juose pateiktas rekomendacijas, siūlymus.

Renginį organizavo Vilniaus miesto savivaldybė kartu su Vilniaus universiteto studentų atstovybe.

Studentai, norintys rašyti rašto darbus aktualiomis Vilniaus miestui temomis, galite susisiekti su Jaunimo reikalų skyriaus vedėju Jonu Laniausku – mob.tel. 865080798 arba el. paštu [email protected]

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, [email protected]