Vilniaus meras inicijuoja neeilinį valdybos posėdį dėl kratų savivaldybės UAB „Vilniaus vystymo kompanija“

Dėl Specialiųjų tyrimų tarnybos kratų Vilniaus savivaldybės įmonėje „Vilniaus vystymo kompanija“ Vilniaus meras Remigijus Šimašius kreipėsi į įmonės valdybą, kviesdamas pirmadienį sušaukti skubų valdybos posėdį.

„Vilniaus miesto savivaldybėje ir jai pavaldžiose įstaigose laikomės nulinės tolerancijos korupcijai. Bendradarbiaujame su teisėsauga, siekdami išsiaiškinti visas šio įvykio aplinkybes“, – sako Vilniaus mero Remigijus Šimašius.

Vilniaus meras taip pat kreipėsi į Vilniaus miesto savivaldybės kontrolierių, prašydamas atlikti tyrimą dėl žiniasklaidoje paviešintos informacijos apie galimai neskaidrius UAB „Vilniaus vystymo kompanija“ sandorius, o įmonės valdybai – nustatyti kaltuosius ir priimti atitinkamus sprendimus dėl jų galimybių toliau eiti pareigas.
Įmonės vadovas Renatas Dūdonis šį postą užima nuo 2009 metų gegužės.

Dėl šiandien žiniasklaidoje pasirodžiusios informacijos apie savivaldybės įmonės „Vilniaus planas“ laikinąjį vadovą Joną Treinį Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorė Alma Vaitkunskienė kreipėsi informacijos į Specialiųjų tyrimų tarnybą.

Vilniaus meras pareiškė, kad dėl Jono Treinio galimo viešųjų ir privačiųjų interesų konflikto, apie kurį J. Treinys prieš paskiriant į pareigas nutylėjo, jis nemato galimybių šiam toliau užimti įmonės „Vilniaus planas“ laikinojo vadovo postą.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, [email protected]