UAB „Vilniaus vandenys“ vadovaus Aidas Ignatavičius

UAB „Vilniaus vandenys“ valdyba išrinko naująjį įmonės vadovą. Nuo 2016 metų sausio 11 dienos įmonei pradeda vadovauti Aidas Ignatavičius, keičiantis laikinai vadovo pareigas ėjusį Gintautą Maniušį. Aidas Ignatavičius (41 m.) iki šiol dirbo AB „LESTO“ valdybos pirmininku ir generaliniu direktoriumi.

„Džiaugiuosi, kad prie UAB „Vilniaus vandenys“ vairo stoja tikrai aukštos kvalifikacijos ir ilgametę vadovaujamo darbo patirtį turintis specialistas, nurungęs kelias dešimtis stiprių kandidatų. Neabejoju, kad Aidas Ignatavičius puikiai įgyvendins šiai įmonei keliamus tikslus: užtikrinti, kad įmonės turtas būtų valdomas efektyviai, veikti pelningai, siekti, kad vandens kaina gyventojams nekiltų bei koncentruoti įmonės veiklą bei tinklų plėtrą Vilniaus miesto savivaldybės ribose“, – sako UAB „Vilniaus vandenys“ valdybos pirmininkas Darius Nedzinskas.

“Esu pasiruošęs iššūkiams, kurie laukia manęs naujame darbe – užtikrinti skaidrią ir teisėtą ūkinių bei finansinių operacijų apskaitą, išgryninti įmonės veiklą, atsisakant perteklinės veiklos. Dėkingas valdybai už išreikštą pasitikėjimą“, – sako naujasis įmonės generalinis direktorius Aidas Ignatavičius.

Paskelbusi, jog ieško šiuolaikiško, progresyviai mąstančio vadovo/-ės vienai savo valdomų įmonių, įmonė iš viso sulaukė 34 kandidatų pasiūlymų, tarp jų ir užsienyje dirbančių profesionalų.

Naujajam UAB „Vilniaus vandenys“ vadovui A. Ignatavičiui pravers 14 metų vadovaujančio darbo patirtis įmonių procesų ir paslaugų, pokyčių, strateginių planų ir rizikos valdyme. Vadovavimo ir įmonių veiklos strategijos, politikos formavimo bei įmonės finansinių srautų kontroliavimo patirtį A. Ignatavičius įgijo eidamas Verslo bankininkystės tarnybos direktoriaus pareigas „Danske Bank“ Lietuvos filiale. A. Ignatavičius savo ilgalaikę vadovo darbo patirtį taip pat kaupė tokiuose įmonėse kaip „Lietuvos paštas“, VST, „Swedbank“.

UAB „Vilniaus vandenys“ – didžiausia Lietuvoje geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bendrovė, eksploatuojanti ne tik Vilniaus miesto, bet ir Šalčininkų, Švenčionių ir Vilniaus rajonų vandentiekio bei nuotekų tinklus. Bendrovė tiekia geriamąjį vandenį ir tvarko nuotekas apie 256,6 tūkst. vartotojų.

Papildoma informacija:
UAB „Vilniaus vandenys“ valdybos pirmininkas Darius Nedzinskas
Telefonas: 8 659 76767

UAB „Vilniaus vandenys“ komunikacijos skyriaus vadovė Rūta Mackevičiūtė
Telefonas: 8 615 13055, e.paštas ruta.mackeviciute@vv.lt