Savivaldybėje su dovanomis smagiai sutiktas 16-asis Kalėdų karavanas

Šiandien Vilniaus miesto savivaldybėje apsilankė jau 16-ą kartą po Lietuvą keliaujantis Kalėdų karavanas. Seniausio šalyje labdaros projekto tikslas – padėti Lietuvos mokykloms sukurti geresnes sąlygas vaikams sportuoti. Sostinės savivaldybės darbuotojai keletą savaičių rinko dovanas Karavanui – sporto inventorių, kurio trūksta mokykloms.

Daug dėmesio sveikai gyvensenai ir sportui pats skiriantis Vilniaus meras Remigijus Šimašius moksleiviams šiandien padovanojo per septynias dešimtis kamuolių, linkėdamas gyventi aktyviai, daug judėti, nes sportas – tai gera nuotaika, smagumas ir puiki savijauta.


Keliaudama per Lietuvos miestus ir miestelius „Kalėdų karavano“ komanda ir Lietuvos olimpiečiai surinktas dovanas išdalins šių priemonių stokojančioms, tačiau aktyvioms 45 šalies mokykloms.


„Skatindami fizinį aktyvumą norime padėti mokykloms užauginti fiziškai ir dvasiškai sveiką jaunąją mūsų kartą. Labai džiaugiuosi, kad mūsų olimpiečiai yra pasiryžę kartu su karavano komanda keliauti po Lietuvą ir prisidėti prie šios misijos,“ – sako LTOK prezidentė, olimpinė čempionė Daina Gudzinevičiūtė.


„Kalėdų karavano“ iniciatoriai ir rengėjai – Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir „Coca-Cola HBC“ dėkoja visiems prisidėjusiems prie labdaros projekto.


Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt