Vilniaus meras susitiko su „LIDL Lietuva” vadovais

Vilniaus meras Remigijus Šimašius priėmė vieno didžiausių parduotuvių tinklų Europoje LIDL atstovus. Susitikime aptarta bendrovės vykdoma plėtra Vilniuje jau kitais metais.

„Nors jau šiandien vilniečiai gali džiaugtis dideliu prekybos tinklų prieinamumu, akivaizdu, kad naujovės ir papildoma konkurencija miestui tik į naudą. Tad viliuosi, kad LIDL atėjimas išjudins konkurenciją mažmeninės prekybos tinklų segmente bei sukurs šimtus naujų darbo vietų”, – susitikime su „LIDL Lietuva” atstovais kalbėjo Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Vilniaus meras prekybos tinklo atstovams pristatė ir naują idėją, kaip Vilnius galėtų kovoti su automobilių statymo vietų trūkumu prie daugiabučių. Pasak mero, tam puikiai pasitarnautų netoli daugiabučių esančios prekybos centrų automobilių stovėjimo aikštelės, kurios vėlai vakare ir naktį stovi tuščios. R. Šimašiaus nuomone, prekybos centrai galėtų automobilių statymo vietas išnuomoti gyventojams už simbolinį mokestį.

Pagal prekybos centrų plotą vienam gyventojui Lietuva užima trečią vietą Europos Sąjungoje po Švedijos ir Nyderlandų.
Susitikime dalyvavo UAB „LIDL Lietuva“ generalinis direktorius Radostin Roussev-Peine bei Rinkodaros ir ryšių su visuomene departamento vadovė Agnė Gaižauskienė.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt