Per Kūčias dalis viešojo transporto važiuos ilgiau

Gruodžio 24 d. Vilniaus mieste ilgiau važiuos dalis viešojo transporto. Kasmet Kūčių vakarą Vilniaus arkikatedroje bazilikoje vyksta Piemenėlių mišios, kurioms pasibaigus SĮ „Susisiekimo paslaugos“ yra numačiusi papildomus reisus tam tikrais maršrutais.

„Norime užtikrinti, kad po vėlai vakare pasibaigsiančių mišių vilniečiai galėtų saugiai grįžti namo viešuoju transportu. Todėl šv. Kūčių vakarą sostinės gatvėse dalis viešojo transporto vyks papildomais reisais“, – teigia „Susisiekimo paslaugų“ l. e. p. direktorė Modesta Gusarovienė.

Gruodžio 24 d. vakarą papildomai į Vinco Kudirkos aikštės ir Karaliaus Mindaugo tilto stoteles vyks šių maršrutų autobusai ir troleibusai, o jų paskutiniai atvykimo laikai į atitinkamas stoteles yra tokie:

• 2 maršruto troleibusas (stoties kryptimi) Karaliaus Mindaugo stotelėje stos 23.23 val.;
• 3 maršruto troleibusas (Karoliniškių kryptimi) Vinco Kudirkos aikštės stotelėje – 23.28 val.;
• 6 maršruto troleibusas (Žemųjų Panerių kryptimi) Vinco Kudirkos aikštės stotelėje – 23.20 val.;
• 17 maršruto troleibusas (Naujininkų kryptimi) Karaliaus Mindaugo stotelėje stos 23.15 val.;
• 53 maršruto autobusas (Fabijoniškių kryptimi) Vinco Kudirkos aikštės stotelėje stos 23.34 val.

Naktį iš gruodžio 24 į 25 d. važiuos naktiniai autobusai, ir jie važiuoti pradės kur kas anksčiau – jau nuo 24 val. Jie taip pat važiuos šv. Kalėdų naktimis – iš gruodžio 25 d. į 26 d. ir iš 26 d. į 27 d., ir jie kursuos įprastu tvarkaraščiu.

Naktiniai autobusai vilniečių lauks ir Naujųjų metų naktį – jie vyks iki pat pirmųjų sausio 1 d. rytinių viešojo transporto reisų. Naktimis iš sausio 1 d. į sausio 2 d. ir iš sausio 2 d. į sausio 3 d. taip pat važiuos naktiniai autobusai, kurie kursuos pagal įprastą tvarkaraštį. Tiek per Kūčias, tiek ir kitomis švenčių dienomis – per šv. Kalėdas ir Naujųjų metų dieną – visas viešasis transportas važiuos poilsio ir šventinių dienų tvarkaraščiu.

Visų viešojo transporto maršrutų tvarkaraščius galima rasti apsilankius www.vilniustransport.lt arba mobiliojoje versijoje m.stops.lt. Apie viešojo transporto pokyčius taip pat galima sužinoti telefonu darbo valandomis (8 5) 210 7050.