Vilniaus puošimo konkurse varžytuvės – kas gražiau pasipuoš Kalėdoms?

Nuo centrinių aikščių iki atokiausių miesto vietovių šiemet vilniečiai kartu kuria Kalėdų nuotaiką, puošdami savo aplinką – namus ir kiemus, mokyklas ir darželius, pastatų fasadus ir vitrinas.

Lapkričio 25 d. – sausio 6 d. vykstančiame sostinės puošimo konkurse vilniečiai kviečiami puošti ir fotografuoti savo aplinką:

* namus, kiemus, balkonus (#kalediniai_namai);
* mokyklas, darželius ir kt. institucijas (#kaledine_bendruomene);
* įmonių, parduotuvių fasadus ir vitrinas (#kaledine_vitrina).

Dovanokime šventinę Kalėdinę nuotaiką savo šeimai, kaimynams ir miesto svečiams!

Puoškite, fotografuokite ir kelkite savo nuotraukas (1-3) į Facebook su žymomis: #kaledine_vitrina, #kalediniai_namai, #kaledine_bendruomene arba siųskite nuotraukas elektroniniu paštu konkursas@kaledossostineje2015.lt

Balsuoti už Jums labiausiai patikusius, originaliausiai Kalėdoms išpuoštus pastatus, kiemus ir vitrinas galėsite Facebook puslapyje Kalėdos sostinėje 2015 bei Delfi portale. Balsavimas vyks iki 2016 m. sausio 6 dienos.

Daugiausiai balsų surinkusios nuotraukos laimės miesto Mero Remigijaus Šimašiaus padėką – už sukurtą jaukią Kalėdų nuotaiką mieste bei Delfi paruoštus prizus:

• Kalėdiniai namai – 3 prizinės vietos = DELFI grupės žurnalų metinės prenumeratos paketas (2 žurnalai).

• Kalėdinė vitrina – 1 prizinė vieta = nugalėtojui suteikiamas 2 mln. parodymų tinklelis DELFI grupės naujienų portaluose.

• Kalėdinė bendruomenė – 3 prizinės vietos = DELFI grupės žurnalų metinės prenumeratos paketas (5 žurnalai)

Skelbdami/siųsdami savo nuotraukas, nepamirškite nurodyti objekto kategoriją ir objekto adresą.

Pagrindinė konkurso sąlyga – nuotraukoje turi būti užfiksuota visas namo, papuošto kalėdine tematika, fasado, ar visos vitrinos estetinis vaizdas.

Tikimasi, kad „Kalėdinis Vilnius“ suteiks daugybę šiltų šventinių emocijų ir leis vilniečiams parodyti – koks gražus yra visų kuriamas Kalėdinis Vilnius!

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt