Dėl karšto vandens sąskaitų gyventojai raginami kreiptis į „Vilniaus energiją“

UAB „Vilniaus vandenys“ informuoja gyventojus, jog visus duomenis, susijusius su jų buto karšto vandens sunaudojimu – sąskaitas, atliktus mokėjimus ar skolos dydžius – teikia UAB „Vilniaus energija“.

„Nuolat sulaukiame gyventojų užklausų dėl jų bute sunaudojamo karšto vandens, todėl norime akcentuoti, jog mūsų įmonė tiekia tik geriamąjį vandenį, kuris skirtas karštam vandeniui ruošti. Sunaudoto vandens kiekį name nustatome pagal apskaitos prietaisą, kuris yra įrengtas prieš šilumokaičius, todėl informacijos, kiek kiekvienas butas sunaudojo karšto vandens, neturime“, – teigia UAB „Vilniaus vandenų“ klientų aptarnavimo skyriaus vadovas, laikinai einantis generalinio direktoriaus pareigas Gintautas Maniušis.

Lietuvos Respublikos šilumos ūkio įstatyme numatyta, jog gyventojai, gavę sąskaitas iš UAB „Vilniaus energija“, už patiektą karštą vandenį atsiskaito su šilumos tiekėju – tai yra UAB „Vilniaus energija“, kuri yra karšto vandens tiekėja, jei namo įgaliotasis atstovas nėra sudaręs sutarties su UAB „Vilniaus vandenimis“. Todėl ir dėl mokėjimų už karštą vandenį gyventojai raginami kreiptis į šią įmonę.

UAB „Vilniaus vandenys“ – didžiausia Lietuvoje geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bendrovė, eksploatuojanti ne tik Vilniaus miesto, bet ir Šalčininkų, Švenčionių ir Vilniaus rajonų vandentiekio bei nuotekų tinklus. Bendrovė tiekia geriamąjį vandenį ir tvarko nuotekas apie 256,6 tūkst. vartotojų.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt