Gerumo akcijoje „Susitikim prie kavos puodelio“ senjorai pavaišinti 6000 puodelių kavos ir arbatos

Visą mėnesį iki sausio 10 dienos tūkstančiai vilniečių senjorų buvo kviečiami su draugais ar artimaisiais šiltai pabendrauti prie nemokamo kavos ar arbatos puodelio. Per tradicinę, jau 15 kartą rengiamą akciją „Susitikim prie kavos puodelio“, garbaus amžiaus vilniečiai pasivaišino apie 6000 puodelių kavos ir arbatos. Šiemet prie akcijos buvo prisijungęs rekordinis Vilniaus kavinių ir restoranų skaičius – net 50.

Vilniaus meras Remigijus Šimašius akcijoje dalyvavusioms kavinėms ir restoranams įteikė padėkas ir atminimo dovanėles.

„Nuoširdžiai dėkoju kavinėms ir restoranams prisijungusiems prie šios gražios akcijos. Labai tikiuosi, kad ir po 40 metų ši akcija tęsis ir mane organizatoriai pakvies puodeliui kavos. Noriu jau šiandien visus pakviesti ir kitais metais dalyvauti šioje akcijoje bei senjorų vardu padėkoti už galimybę susitikti prie puodelio kavos“, – sako Vilniaus meras.

Daugiau kaip 100 senjorų pavaišindavę restorano „Meat Lovers Pub“ darbuotojai pasakojo, kaip gera buvo matyti laimingus ir linksmus senjorų veidus, kai kurie jų atsinešdavo prie kavos savo saldumynų, kuriais pavaišindavo ir kolektyvą.

„Senjorai tikrai labai linksmi ir aktyvūs, mėgsta bendrauti. Dėkodami už kavą ir arbatą sakydavo, kad jei ne akcija, niekaip neturėtų galimybės pas mus apsilankyti. Senjorai taip pat naudojasi naujausiomis technologijomis – vieni pabrėžė, kad būtinai parašys gerą atsiliepimą Facebooke“, – įspūdžiais dalijosi restorano „Jurgis ir Drakonas“ kolektyvas, per akcijos valandą sulaukdavęs apie 40 senjorų.

„Buvo labai smagu matyti tiek daug besišypsančių senjorų, kurie prie kavos puodelio dalijosi savo istorijomis vieni su kitais. Per tokius susibūrimus, kupini gyvybingumo, meilės ir šilumos, senjorai mielai bendraudavo vieni su kitais, dalijosi teigiamomis emocijomis. Buvo smagu bendrauti su jais ir dalintis gerumu“, – džiaugėsi ir vegetarinio maisto restorano „Radharanė“ darbuotojai.

Kavinių tinklas „Huracán Coffee“ („Šviežia kava“) senjorus kava pavaišino net 1220 kartų, restoranas „Fortas“ – 1256 kartus.

Du sostinės restoranai „Cozy“ ir „Botanique“ bei viešbutis „Green Vilnius Hotel“ net ir pasibaigus akcijai nemokamai vaišins senjorus kava ir arbata. Senjorai restorane „Botanique“ 12-13 valandomis bus vaišinami nemokamai kava ir arbata visus metus. Viešbutyje „Green Vilnius Hotel“ kava ir arbata nemokamai bus vaišinami sekmadieniais 13-15 valandomis, o kavinėje – restorane „Cozy“ ¬ pirmadieniais nuo 9 iki 10 valandos iki šių metų vasario 14 dienos.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt