Savivaldybėje apdovanoti konkurso „Kalėdinis Vilnius“ laimėtojai

Šiandien Vilniaus meras Remigijus Šimašius pasveikino ir apdovanojo sostinės puošimo konkurso „Kalėdinis Vilnius“ laimėtojus. Šventiniu laikotarpiu (lapkričio 25 d. – sausio 6 d.) vilniečiai buvo kviečiami puošti ir fotografuoti savo aplinką. Nuo centrinių aikščių iki atokiausių miesto vietovių gyventojai ir įvairių įstaigų darbuotojai kūrė šventinę nuotaiką mieste, puošdami savo namus ir kiemus, mokyklas ir darželius, pastatų fasadus ir vitrinas.

„Dėkoju visiems už sukurtą jaukią Kalėdų nuotaiką mieste! Originali ir šventinė Jūsų namų, įstaigų, vitrinų puošyba parodė – koks gražus yra visų drauge kuriamas Kalėdinis Vilnius. Ačiū už meilę savo miestui, kalėdinę šviesą ir padovanotą šventę savo kaimynams, bendruomenei ir miesto svečiams“, – konkurso laimėtojams dėkojo Vilniaus meras.


Už gražiausiai Kalėdoms išpuoštą aplinką vilniečiai balsavo Facebook puslapyje Kalėdos sostinėje2015 ir Delfi portale. Nugalėjo daugiausiai balsų surinkusios nuotraukos. Laimėtojai apdovanoti ne tik miesto vadovo padėkomis, bet ir vertingais konkurso rėmėjo DELFI prizais: nominacijoje „Kalėdiniai namai“ laimėtojai apdovanoti DELFI grupės žurnalų metinės prenumeratos 2 žurnalų paketu, gražiausios kalėdinės vitrinos savininkai laimėjo 2 mln. parodymų tinklelį DELFI grupės naujienų portaluose, o nominacijos „Kalėdinė bendruomenė“ prizininkai apdovanoti DELFI grupės žurnalų metinės prenumeratos 5 žurnalų paketu.Laimėtojai su miesto meru pasidalijo ne tik konkurso įspūdžiais, bet ir aptarė daugelį vilniečiams svarbių klausimų ir idėjų – nuo ledo čiuožyklų bendruomenėse, būsimų pavasarinių akcijų, registracijos į darželius – iki savitų ugdymo praktikų mokyklose ir darželiuose, kuo jos išskirtinės ir stiprios. Sutarta aktyviai dalytis visomis geromis idėjomis ir iniciatyvomis.

Konkursas „Kalėdinis Vilnius“ puikiai papildė miesto puošimo konkursų puokštę – vasarą daug dalyvių pritraukusį „Žydintį Vilnių“, kuriame vilniečiai dalijosi nuostabiais mylimo ir puoselėjamo miesto žydinčiais kampeliais. „Kalėdinis Vilnius“ sutelkė bendruomenes, suteikė daugybę šiltų šventinių emocijų ir leido parodyti – koks gražus ir jaukus yra visų drauge puoselėjamas miestas.

Nominacijoje „Kalėdinė Bendruomenė“ laimėjo:

1-oji vieta – Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla;
2-oji vieta – Muitinės departamentas prie LR finansų ministerijos;
3-oji vieta – Vilniaus filaretų pradinė mokykla.

Nominacijoje „Kalėdinė vitrina” nugalėjo:

Optikos salono „Fielmann” (Vilniaus g. 15) vitrina.

Nominacijoje „Kalėdiniai namai” laimėjo:

1-oji vieta M. Mironaitės g. 22 namo bendruomenės balkonų puošyba;
2-oji vieta V. Druskio g. 6 langų puošyba (Žilvinas Radavičius);
3-oji vieta Krokuvos g. 45 namo puošyba (Miroslavas Bielinis).

Už kūrybingumą ir iniciatyvą miesto puošimo konkurse „Kalėdinis Vilnius“ nominacijoje „Kalėdinė bendruomenė“ mero padėka perduota visai Vilniaus „Jolitos darželio“ bendruomenei. Pasidžiaugta, kad nuo mažų dienų vaikai kuria, auga laimingi, mokomi vertinti kitus ir džiaugtis gyvenimu.

Sveikiname laimėtojus!

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, [email protected]