Keičiamas šviesoforinis eismo reguliavimas Kalvarijų – Žvejų – Upės g. sankryžoje

Vilniaus savivaldybė informuoja, kad nuo 2016 m. vasario 1 d. keisis šviesoforinis eismo reguliavimas Kalvarijų – Žvejų – Upės g. sankryžoje. Pokyčiai labiausiai palies važiuojančius iš Upės g. ir sukančius į dešinę, link Žaliojo tilto – vairuotojams atsiranda atskira posūkio sekcija.

SĮ „Susisiekimo paslaugos“ specialistų teigimu, įgyvendinus numatomus pakeitimus šioje sankryžoje gerokai išaugs ties Žaliuoju tiltu Kalvarijų g. kertančiųjų pėsčiųjų ir dviratininkų saugumas. Užsidegus žaliam šviesoforo signalui papildomoje sekcijoje, pėstiesiems ir dviratininkams degs raudonas šviesoforo signalas, dėl ko gerokai sumažės smulkių eismo įvykių dėl neatsargumo. Taip pat pagerės ir transporto srautų laidumas iš Upės g.

Kalvarijų – Žvejų – Upės g. sankryžos šviesoforinio eismo reguliavimo sistemos pakeitimo ir derinimo darbai vyks sausio 28-31 d., nuo 10.00 val. iki 15.00 val. Vykdomų darbų metu galimi trumpalaikiai šviesoforinio eismo reguliavimo sutrikimai. Vairuotojai prašomi būti atidūs, stebėti kelio ženklus, šviesoforų signalus bei laikytis Kelių eismo taisyklių.

Pastebėjus sankryžos veikimo sutrikimus, prašome pranešti tel. +370 686 62273 arba +370 5 260 93 77.

Atsiprašome už laikinus nepatogumus!

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, [email protected]