Privačia iniciatyva atnaujintas „Ateities“ mokyklos sporto salės apšvietimas

Vilniaus „Ateities“ mokyklos moksleiviai ir mokyklos bendruomenė nuo šiol gali džiaugtis estetiškai apšviesta sporto sale ir naujausios technologijos LED šviestuvais.

„Tiek treneris, tiek vaikai skundėsi, kad po treniruočių labai pavargsta akys. Nusprendėme imtis veiksmų bei atnaujinti sporto salės apšvietimą“, – teigia Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) direktorius Andrius Čerškus.

Remonto išlaidos siekė daugiau kaip 2000 Eurų. Didžiąją dalį šios sumos SKM pavyko surinkti iš auklėtinių tėvelių skirtų 2 procentų paramos lėšų, likusią dalį skyrė mokyklos rėmėja bendrovė UAB „Eurosportas LT“ ir „Ateities“ mokykla.

Modernų LED apšvietimą įrengė įmonės UAB „Litechnika“ specialistai. Jų teigimu, naujieji šviestuvai ne tik ryškiai ir estetiškai apšvies sporto salę, bet ir leis „Ateities“ mokyklai sutaupyti, nes ši technologija reikalauja mažiau elektros energijos ir turi ilgesnį tarnavimo laiką.

Anot mokyklos vadovo A. Čerškaus, 3500 auklėtinių subūrusi SKM kartu su rėmėjų ir tėvelių pagalba ir toliau stengsis investuoti į Vilniaus mokyklų sporto sales ir gerinti jų būklę, kad vilniečių vaikai galėtų sportuoti geriausiomis sąlygomis.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt