Kviečiame dalyvauti viešoje daugiafunkcio komplekso konsultacijoje

Vilniaus miesto savivaldybė ir Kūno kultūros ir sporto departamentas kviečia į viešąją konsultaciją dėl projekto „Daugiafunkcis sveikatinimo, ugdymo, švietimo, kultūros ir užimtumo skatinimo kompleksas“.

Viešosios konsultacijos tikslas – pristatyti projekto turinio pakeitimus, įvykusius po projekto viešo pristatymo 2015 m. liepos 8 d., aptarti privataus subjekto (koncesininko) atrankos sąlygas ir pasiūlymų vertinimo kriterijus, gauti rinkos dalyvių nuomonę dėl atrankos sąlygų ir atrankos proceso organizavimo aiškumo. Privataus subjekto (koncesininko) atrankos dokumentai skelbiami adresu: http://www.ppplietuva.lt/daugiafunkcis-kompleksas/

Viešoji konsultacija vyks 2016 m. vasario 18 d. 10.00 val. Vilniaus miesto savivaldybės tarybos posėdžių salėje 2 aukšte (adresu: Konstitucijos pr. 3).

Būsime dėkingi, jei apie savo ar kolegos dalyvavimą viešojoje konsultacijoje pranešite, taip pat klausimus, jei tokių turėsite, dėl privataus subjekto (koncesininko) atrankos dokumentų pateiksite iki š. m. vasario 15 d. el. paštu j.staneikaite@cpva.lt.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt