Žemynos gimnazijoje atidaryta atnaujinta sporto salė

Po mažiau nei pusės metų Vilniaus Žemynos gimnazija savo moksleiviams vėl atvėrė sporto salės duris. Nuo Rugsėjo 1-osios mokyklos salėje įsikūrę renovaciją atliekantys darbininkai užbaigė remonto darbus ir perdavė gerokai atnaujintos ir pašviesėjusios sporto salės raktus jos šeimininkams.

Atnaujintas ne tik kūno kultūros pamokoms reikalingas sporto inventorius, įsigytos naujos krepšinio lentos bei lankai, švieslentė varžybų rezultatui bei laikui sekti, bet ir pakeista grindų danga, taip pat sutvarkytas salės apšvietimas, pakeisti langai ir palangės. Renovaciją atliko UAB „Vilniaus vystymo kompanija“.

Sporto salės atidarymo renginyje dalyvavęs mero pavaduotojas Linas Kvedaravičius pasidžiaugė sklandžiu Vilniaus miesto savivaldybės ir Žemynos gimnazijos bendradarbiavimu įgyvendinant šį projektą: „Rugsėjo 1-osios proga besilankydamas svečiuose Žemynos gimnazijoje, su jos akademine bendruomene pasidalinau dviem naujienomis: viena buvo gera, kita – bloga. Blogoji buvo ta, kad gimnazijos sporto salė uždaroma dėl netrukus čia prasidėsiančių remonto darbų. O dabar štai – po mažiau nei pusės metų – kartu su gimnazistais bei jų mokytojais turėjau ypatingą galimybę vienas pirmųjų išbandyti jau renovuotos, dar dažais kvepiančios sporto salės naują parketą, o su direktore Rūta Krasauskiene – dar ir rankos taiklumą bei naujuosius lankus. Džiaugiuosi matydamas salės pokyčius“.


Vicemeras Žemynos gimnazijos bendruomenei įteikdamas simbolinę dovaną – krepšinio kamuolį su sidabro medalius 2015 m. Europos krepšinio čempionate iškovojusios Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės žaidėjų parašais – linkėjo, kad gerokai pagražėjusi ir kur kas šviesesnė sporto salė gimnazistus įkvėptų siekti dar aukštesnių tikslų sporte bei būtų paskata naujoms pergalėms.


Žemynos gimnazijoje, kurios mokinių komanda sostinėje garsėja kaip viena stipriausių ir sporto varžybose nuolat pelnanti prizines vietas, šiemet mokosi 772 moksleiviai.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, [email protected]