Knygų mugėje vaikus globojančioms šeimynoms padovanota daugiau kaip 1000 knygų

Šiandien Vilniaus knygų mugėje apsilankiusiam sostinės merui Remigijui Šimašiui perduota itin vertinga dovana Vilniui – leidykla „Versus aureus“ vaikams, kurie auga Vilniaus šeimynose ir globos namuose padovanojo 1080 knygų ir leidinių. Tai – naujų ir seniau išleistų knygų rinkiniai, kuriuose lietuvių ir užsienio šalių autorių poezija, proza, romanai ir memuarai.

„Noriu padėkoti leidyklai už dovanotas turiningas bei nepamirštamas susitikimų su mylimais personažais akimirkas. Tie žmonės, kurie skaitys šias knygas labai kuklūs ir jiems ši dovana labai svarbi. Linkiu, kad ir toliau Jūsų darbuose niekada nestigtų gėrio, rūpesčio ir tai teiktų džiaugsmą ne tik tiems, kuriems dovanojame, bet ir Jums patiems“, – leidyklai įteikdamas padėką ir Šv. Kristoforo paveikslą linkėjo Vilniaus meras Remigijus Šimašius.


Artėjančių gražių šeimos švenčių proga leidyklos dovanotas knygas Vilniaus meras perduos vaikų globos šeimynoms ir bibliotekoms.

„Leidykla nusprendė padovanoti šias knygas tiems vaikams, kuriems jų labiausiai trūksta, kurie ne visada gali skaityti būtent tas knygas, kurių norisi. Jau šiandien drąsiai galiu pasakyti, kad ir toliau nesustosime dalintis tuo, kuo turime“, – sakė leidyklos „Versus aureus“ direktoriaus Arturas Mickevičius.

Tikimasi, kad ši graži iniciatyva taps pavyzdžiu ir kitiems kilnios širdies žmonėms dovanoti ir dalintis knygomis su stokojančiais.

Tradicinėje Vilniaus knygų mugėje šiemet pristatyta apie 400 įvairaus žanro renginių. Mugėje dalyvavo 330 leidyklų iš 8 šalių. Renginyje apsilankė daugiau kaip 60 tūkstančių knygų mylėtojų.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt