Savivaldybėje – susitikimas su Vilniuje veikiančiais paslaugų centrais

Vilniaus meras Remigijus Šimašius susitiko su Vilniuje veikiančių paslaugų centrų įmonių vadovais ir atstovais. Susitikime dalyvavo kompanijų „Barclays“, „Nasdaq“, „Danske Bank“ atstovai, neseniai Vilniuje įsikūrusių „Arcadia“, „Cognizant“ atstovai ir kiti.

Susitikime kalbėta apie šių įmonių plėtrą Vilniuje, aptarta, ką miestas galėtų padaryti, kad šio sparčiausiai augančio sektoriaus atstovai mieste jaustųsi dar labiau laukiami ir toliau sėkmingai plėstų savo verslą.

VšĮ „Investuok Lietuvoje“ vadovas Mantas Katinas pristatė paslaugų centrų plėtros Lietuvoje apžvalgą. Anot M. Katino, Vilnius iš kitų Baltijos regiono miestų išsiskiria dinamiškiausiomis paslaugų centrų augimo perspektyvomis.

VĮ Lietuvos oro uostų vadovas Gediminas Almantas papasakojo apie Vilniaus tarptautinio oro uosto plėtros planus, detaliai pristatė kitų metų rugpjūtį planuojamus pakilimo ir tūpimo tako rekonstrukcijos planus. G. Almantas taip pat informavo, kad šiuo metu vyksta intensyvios derybos dėl naujų oro krypčių tarp Vilniaus ir Getviko arba Hitrou oro uostų.

2015-ais metais paslaugų centrai sostinėje įdarbino apie 4 proc. Vilniaus apskrityje dirbančių žmonių. Per 2015-uosius į Vilnių buvo pritraukti bei plėtrą paskelbė 11 projektų, kas sukurs papildomų 1605 darbo vietų, t.y. daugiau nei 30 proc. palyginti su 2014 metais.

Vilniaus meras reguliariai, kas ketvirtį susitinka su Vilniuje įsikūrusių paslaugų centrų vadovais.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt