Vaiko teisių apsaugos skyriaus darbuotojai mokyklose dalija „Vaiko Konstituciją“

Sostinės savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyriaus darbuotojai važinėja po mokyklas ir 4-ųjų klasių moksleiviams nemokamai dalija „Vaiko konstituciją“. Tai naujas spalvingas paso dydžio leidinys, supažindinantis vaikus su jų teisėmis ir pareigomis. „Vaiko Konstituciją“ šiemet dovanų gaus 5000 sostinės ketvirtokų, kurie šiemet baigs pradinę mokyklą ir taps savarankiškesni. Lankydamiesi mokyklose specialistai pastebi, kad vaikai labai domisi savo teisėmis ir užduoda daugybę jiems rūpimų klausimų.


„Vaiko konstitucijoje“ suprantamai ir vaizdžiai primenama, kad vaikai ne tik turi teisę mokytis, pailsėti, išsakyti savo nuomonę, bet ir gerbti kitų nuomonę, būti atsargiems, pranešti suaugusiesiems, kur, su kuo yra ir kada grįš, bei daugybę kitų svarbių dalykų. Knygelė parengta vadovaujantis Vaiko teisių konvencija. Šis specialus leidinys padės ne tik vaikams, bet ir jų tėvams, seneliams bei mokytojams geriau išmanyti vaikų teises ir pareigas.


Registruotis dėl Vaiko teisių apsaugos skyriaus darbuotojų susitikimų su ketvirtokais mokyklose galite tel. 8 5 211 2725 arba el. paštu [email protected]. Nepamirškite nurodyti ugdymo įstaigos pavadinimą, 4-ųjų klasių mokinių skaičių, pageidaujamą susitikimo datą ir laiką.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, [email protected]