Atidaryta ikimokyklinio ugdymo įstaigų keramikos darbų paroda „Pastatykime vaikystės pilį“

Vilniaus miesto savivaldybės 2 aukšto fojė šiandien atidaryta ikimokyklinio ugdymo įstaigų keramikos darbų paroda „Pastatykime vaikystės pilį“. Vaikystės pilis statė daugiau kaip 300 mažųjų menininkų iš 43 sostinės lopšelių-darželių. Parodoje eksponuojami net 87 vaikų keramikos darbeliai.

Šios idėjos iniciatorė Vilniaus lopšelio-darželio „Medynėlis“ vadovė Vijolė Leleikienė džiaugėsi, kad antrus metus rengiamoje parodoje „Pastatykime vaikystės pilį“ šiemet prisijungė dar daugiau ugdymo įstaigų, pedagogų.

„Molis – tai terapijos priemonė, kuri sugeria neigiamas emocijas, o pats lipdymo procesas – minkyti, lipdyti, gadinti ir vėl iš naujo kurti suteikia daug gražių ir džiaugsmingų akimirkų. Vaikai labai noriai lipdo iš molio. Kartais jų kūrinys gimsta labai spontaniškai, o kartais jie prie jo sugrįžta kelias dienas, kol įgyvendina savo svajonę“ – įspūdžiais dalijosi V. Leleikienė.

Į vaikystės pilies statybos darbus taip pat buvo įjungti vaikučių tėveliai, kurie noriai statė pilis iš pasirinktų medžiagų – molio, popieriaus.

Pasibaigus parodai bus atrinkti patys originaliausi vaikų darbeliai ir įteikti apdovanojimai.

Parodą aplankyti bus galima iki kovo 10 d.

Kviečiame apsilankyti.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt