„Susisiekimo paslaugos“ turi naują vadovą

Prie Vilniaus miesto savivaldybės įmonės „Susisiekimo paslaugos“ direktoriaus vairo stoja iki šiol laikinai direktoriaus pareigas ėjusi Modesta Gusarovienė. Ji laimėjo praėjusių metų gruodį Vilniaus miesto savivaldybės administracijos paskelbtą konkursą, surinkusi daugiausia balų. M. Gusarovienė nurungė kitus du konkurse dalyvavusius kandidatus. Oficialiai įmonės vadovės pareigas ji pradėjo eiti nuo kovo 1 d.

Pasak naujosios „Susisiekimo paslaugų“ vadovės, Vilniaus miestas nuolat plečiasi, tiek ekstensyviai, tiek ir kokybiniu atžvilgiu. Todėl iššūkių, su kuriais tenka susidurti – tikrai netrūksta, ir būtina savo veiklą grįsti tik kryptingais ir konstruktyviais sprendimais.

„Būdami susisiekimą Vilniaus mieste koordinuojančia įmone, sieksime užtikrinti ne tik tai, kad tipinė vilniečio kelionė – ryte į darbą, o vakare namo – sutrumpėtų, bet ir kad kuo didesnė vilniečių dalis kasdienėms kelionėms rinktųsi daugiau ne asmeninį automobilį, o kitus alternatyvius būdus. Tai pasieksime tada, kai sostinės susisiekimo sistema bus efektyvi ir patogi, įskaitant viešojo transporto, automobilių ir dviračių sistemas, ir visa tai darysime kryptingai bei kompleksiškai“, – teigia M. Gusarovienė.

„Mano vizija – patogus, šiuolaikiškas ir greitas viešasis transportas. Esame numatę šiemet daugybę pagerinimų, pradedant privačiųjų vežėjų įtraukimu į labiau konkurencingą keleivių vežimo rinką, baigiant elementariais dalykais, tokiais kaip švaresni, patogesni ir labiau ekonomiški miesto autobusai ir troleibusai. Esu įsitikinęs, kad naujoji įmonės vadovė puikiai įgyvendins jai keliamus uždavinius“, – M. Gusarovienę sveikino Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius.

Naujoji „Susisiekimo paslaugų“ direktorė transporto sektoriuje dirba jau daugiau nei dešimtmetį, todėl ji tikisi darniai sujungti savo profesinę patirtį ir stiprius vadybinius įgūdžius. Nuo 2015 m. birželio, pakeitusi buvusį įmonės vadovą Gintą Bliuvą, ji laikinai ėjo direktorės pareigas.