Visos Vilniaus užimtumo veiklos vaikams ir jaunimui – vienoje interneto svetainėje!

Vilniaus miesto savivaldybė pristato vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų užimtumo portalą www.neformalusugdymas.lt, kurio tikslas – pristatyti neformaliojo vaikų švietimo, darbo su jaunimo ir suaugusiųjų neformalaus švietimo teikiamas paslaugas Vilniaus mieste. Tinklalapis yra skirtas užimtumo programų teikėjams, potencialiems bei esamiems jų dalyviams bei mažųjų tėveliams.

Portale pateikiamos visos Vilniaus savivaldybės akredituotos vaikų ir jaunimo neformaliojo švietimo paslaugos Vilniaus mieste. Tinklapio stuktūra leidžia veiklą pasirinkti ir pagal žemėlapyje pažymėtus adresus bei norimas įgyti kompetencijas, todėl išsirinkti norimą veiklą bus visai paprasta.

Svetainėje rasite ir visą informaciją apie neformaliojo ugdymo krepšelius, skiriamus mokyklinio amžiaus vaikams, taip pat galėsite išsirinkti būrelį iš sąraše esančių akredituotų programų. Suskubkite registruotis galite iki kovo 7 d. (imtinai), tiesiogiai susisiekdami su teikėjais iš naujai akredituotų programų.

Tinklalapyje rasite ir darbo su jaunimo skiltis, kurioje galima susipažinti su mobiliu darbu, su jaunimu ir pameistrystės metodu, kurių pagrindiniai tikslai yra lavinti jauno žmogaus kompetencijas ir gerinti socialinę integraciją.

Šiuo metu svetainė dar tobulinama, ateityje joje planuojama įdiegti ir vaikų elektroninės registracijos į akredituotas programas sistemą, kuri palengvins registracijos procesą ne tik tėveliams, bet ir leis neformaliojo švietimo įstaigoms valdyti norinčiųjų mokytis srautus. Taip pat bus kuriama galimybė programų dalyviams vertinti programas ir gauti elektroninius mokymosi sertifikatus.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt