Viešojo transporto ir parkavimo kontrolieriai nustebino vilnietes

Šįryt į darbą ir mokslo įstaigas keliaujančios vilnietės sulaukė pavasariškos staigmenos – jos pradžiugintos gėlėmis. Kovo 8-osios – Tarptautinės moters dienos proga pirmą kartą tokios iniciatyvos ėmėsi SĮ „Susisiekimo paslaugos“ viešojo transporto ir parkavimo kontrolieriai.

„Vilniaus gyventojus ir miesto svečius neretai pradžiuginame įvairiomis akcijomis: vasarą gaiviname visus vandeniu, rudeniop daliname atšvaitus, o žiemą – šildome arbata. Tačiau dar niekad nesiėmėme nieko pavasariško, todėl nusprendėme maloniai nustebinti viešuoju transportu ir nuosavais automobiliais keliaujančias vilnietes“, – sako „Susisiekimo paslaugų“ direktorė Modesta Gusarovienė.

Gėlių žiedai – tūkstančiams vilniečių

Daugiau nei 2 tūkst. gėlių išdalinta autobusų ir troleibusų laukiančioms vilnietėms Žaliojo tilto, Vinco Kudirkos, Europos aikštės, Šv. Petro ir Povilo bažnyčios bei kitose viešojo transporto stotelėse. Gėlių sulaukė ir šimtai vairuotojų, savo automobilius pastačiusių Vilniaus senamiestyje – Vilniaus ir Vokiečių g. bei požeminėje aikštelėje Gedimino pr.

„Tokios akcijos – puiki proga pabendrauti su žmonėmis, išgirsti jų lūkesčius bei atkreipti dėmesį, kad Vilniaus miesto savivaldybei rūpi, kokiomis sąlygomis vilniečiai keliauja iš namų į darbą, mokslo įstaigas ar tvarkydami kasdienius reikalus“, – dalydamas gėles sakė Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narys Vincas Jurgutis.

Ši pavasariška iniciatyva buvo įgyvendinta pirmą kartą. SĮ „Susisiekimo paslaugos“ vilniečius ir sostinės svečius kasmet pradžiugina įvairiomis staigmenomis – šalčiausiomis žiemos dienomis keleivių kontrolieriai šilta arbata vaišina viešojo transporto stotelėse laukiančius vilniečius, o per vasaros karščius gaivina vandeniu. Praėjusių metų gruodį, artėjant didžiausioms metų šventėms vilniečiams pirmą kartą įteikti ir kalėdiniai atvirukai.