Vilniaus meras dalyvavo akcijoje „40 paukščių diena“

Šiandien Bernardinų sode surengta akcija, kurios metu susirinkusiems dalyviams išdalinti inkilai į Lietuvą parskrendantiems paukščiams. Šiuos paukščių namus pagamino įkalinimo įstaigose kalintys asmenys. Jau tradicija tapusia akcija siekiama gerinti nuteistųjų socialinę integraciją. Iniciatyvą pasveikino bei inkilus Vilniuje kelti ragino ir sostinės meras Remigijus Šimašius.

„Rytoj minėsime 40-ies paukščių dieną, o Vilniuje pats svarbiausias ir turbūt dažniausiai apsilankantis paukštis – gandras. Vaikų gimstamumas Vilniuje yra pats didžiausias, o jau šį rugsėjį sostinėje pirmokų bus 600 daugiau nei pernai. – renginio metu sakė sostinės meras Remigijus Šimašius. – Na, o organizuojama akcija yra labai sveikintina, linkiu, kad ji ir toliau klestėtų bei raginu vilniečius kelti inkilus, kad parskridę paukščiai čia rastų jaukius namus”.


Šia Kalėjimų departamento prie Teisingumo ministerijos organizuojama akcija siekiama keisti negatyvų visuomenės požiūrį į nuteistuosius, taip pat ugdyti jų žmogiškąsias vertybes. Padovanoti inkilai bus iškelti įvairiose Vilniaus vietose kovo 20 d., minint Pasaulinę Žemės dieną.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt