Kviečiame teikti paraiškas sporto ir kultūros projektų rėmimui gauti

Vilniuje kasmet surengiama vis daugiau įdomių ir naudingų kultūros ir sporto renginių bei projektų. Kultūra ir sportas – vienos iš labiausiai vilniečių mėgstamų sričių, kurios visuomet sulaukia didelio sostinės gyventojų ir čia atvykstančių svečių dėmesio. Savivaldybė skelbia konkursus šių sričių rėmimui gauti – šiemet smulkiems sporto ir kultūros projektams remti bus skiriamas apie 300 tūks. Eur finansavimas.

Kūno kultūros ir sporto projektų rėmimo konkursas paskutinį kartą Vilniaus savivaldybėje skelbtas tik 2012 metais, tuomet iš biudžeto lėšų sporto renginiams remti buvo skirta apie 115 tūks. eurų. Šįmet kūno kultūros ir sporto projektams finansuoti bus skiriama 150 tūks. eurų.

2016 metų Kūno kultūros ir sporto programų projektų konkursas

Gera žinia ir Vilniaus kultūrai – šįmet iš savivaldybės biudžeto skiriamas finansavimas dar labiau praturtins sostinės kultūrinį gyvenimą. Savivaldybė skirs apie 150 tūks. eurų mažiems kultūros projektams. 2014 metais buvo skirta 80 tūks. eurų.

2016 metų Kultūros rėmimo programų projektų konkursas

Paraiškas finansinei paramai gauti gali teikti juridiniai asmenys, registruoti Vilniaus mieste, išskyrus pelno siekiančias organizacijas bei nacionalinio lygio valstybės finansuojamas kultūros ir meno įstaigas.
Paraiškos projektams finansuoti su priedais turi būti pateiktos per 30 dienų nuo skelbimo apie projektų finansavimą pranešimo dienos, tai yra, iki 2016 m. kovo 31 d. įskaitytinai, registruotos Vilniaus miesto savivaldybės administracijos E. miesto departamento Interesantų aptarnavimo skyriuje (1 aukštas) (Konstitucijos pr. 3, LT-09601 Vilnius).

Kviečiame dalyvauti ir siūlyti savo iniciatyvas!

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt