Savivaldybė skyrė savo atstovą dalyvauti „Vilniaus energijos“ veikloje

Vilniaus miesto savivaldybė realizavo šilumos ūkio nuomos sutartyje numatytą teisę – likus metams iki sutarties pabaigos – skirti savo nuolatinį atstovą dalyvauti šilumos ūkio nuomininko UAB „Vilniaus energija“ veikloje. Nuo kovo 30 d savivaldybei „Vilniaus energijoje“ atstovaus AB „Vilniaus šilumos tinklai“. Apie tokį sprendimą savivaldybė informavo šilumos ūkio nuomininką, o AB „Vilniaus šilumos tinklai“ patvirtino įmonės atstovų sąrašą.

„Atstovų sąraše – penki mūsų įmonės darbuotojai. Žiūrėsime, kaip šioje pozicijoje seksis bendrauti su nuomininku, ar turint savivaldybės atstovo įgaliojimus bus be kliūčių teikiama reikalinga informacija. Bendradarbiavimo kokybė bus indikatorius, kuris parodys, ar tokia specialistų sudėtis yra tinkama ir pakankama, o jei ne, tai koks ar kokie specialistai galėtų užimti nuomos sutartyje numatyto savivaldybės atstovo poziciją ateityje“, – sakė AB „Vilniaus šilumos tinklai“ direktorius Mantas Burokas.

AB „Vilniaus šilumos tinklai“, gavusi savivaldybės įgaliojimą atstovauti jai UAB „Vilniaus energijoje“ ir gauti visą reikiamą informaciją apie bendrovės vykdomą ūkinę veiklą, įrengimus ir objektus, įsakymu patvirtino penkių darbuotojų sąrašą. Atsižvelgiant į pasirengimo perimti sostinės šilumos ūkį iš nuomos aplinkybes, šis sąrašas gali būti koreguojamas.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt